Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 inainte  

Guest

Guest

lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 7 mar 2009 01:10 de Guest

unde pot gasi drivere de usb sau un pc suite pt lg..mi-am luat un tel de la orange si pachetul nu continea si un cd de instalare
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 17 mar 2009 02:18 de Guest

unde pot gasi drivere de usb sau un pc suite pt lg..mi-am luat un tel de la orange si pachetul nu continea si un cd de instalare
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 17 mar 2009 02:29 de Guest

iti raspund eu lg ks 360 nu are inca drivere asa ca incearca sa te conectezi cu draivarul asta lginternetcube,care il descarci depe net free si lgusbmodemdriver si o sa-ti mearga si netul eu asa am reusit sa ma conectez cu telul pe calculator
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 17 mar 2009 12:42 de Guest

iti raspund eu lg ks 360 nu are inca drivere asa ca incearca sa te conectezi cu draivarul asta lginternetcube,care il descarci depe net free si lgusbmodemdriver si o sa-ti mearga si netul eu asa am reusit sa ma conectez cu telul pe calculator


nu am reusit...da-mi un id de mess si vb ...pls...
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 29 mar 2009 00:00 de Guest



nu am reusit...da-mi un id de mess si vb ...pls...


nu ai nevoie de drivere pt LG KS360 il vede ca si pe un stick. si daca lai luat de la orange trebuia sa ai si cablu de date.
sus
reisdry

Newbie
1 mesaje

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 8 apr 2009 19:35 de reisdry

iti raspund eu lg ks 360 nu are inca drivere asa ca incearca sa te conectezi cu draivarul asta lginternetcube,care il descarci depe net free si lgusbmodemdriver si o sa-ti mearga si netul eu asa am reusit sa ma conectez cu telul pe calculator



heey am o intrebare,eu am lg ks360 si tot asa nam primit cd de instalare si cand introduc usbul apare la icons un semn cu ok dar nus tiu unde sa intru ca sa trimit pozele ,sunt asa nedumerita
heeeeeeeeeeeeeeeeelp me
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 24 apr 2009 13:19 de Guest




heey am o intrebare,eu am lg ks360 si tot asa nam primit cd de instalare si cand introduc usbul apare la icons un semn cu ok dar nus tiu unde sa intru ca sa trimit pozele ,sunt asa nedumerita
heeeeeeeeeeeeeeeeelp me


cum a zis cineva mai sus. "il vede ca pe un stick" deci intri in My Computer si iti apare ca un nou hard.
nu e nevoie de nici un driver si nici un program pt telefon
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 3 mai 2009 12:48 de Guest

iti raspund eu lg ks 360 nu are inca drivere asa ca incearca sa te conectezi cu draivarul asta lginternetcube,care il descarci depe net free si lgusbmodemdriver si o sa-ti mearga si netul eu asa am reusit sa ma conectez cu telul pe calculator


Te rog spune sh mie de unde ai luat tu lg internet cube ca io nu il gasesc nicaieri
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 18 mai 2009 01:15 de Guest



cum a zis cineva mai sus. "il vede ca pe un stick" deci intri in My Computer si iti apare ca un nou hard.
nu e nevoie de nici un driver si nici un program pt telefon



Nu il vede ca pe un stick... nu apare in my computer. am incercat si imi cere sa instalez hardware... si da, abia l-am cumparat sunt in stadiul de..'descoperire'.
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 28 mai 2009 18:05 de Guest

nu iti trebuie,baga cablul de date in tel si in ps si gata,e ca la stikuri
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 1 iul 2009 21:42 de Guest

iti raspund eu lg ks 360 nu are inca drivere asa ca incearca sa te conectezi cu draivarul asta lginternetcube,care il descarci depe net free si lgusbmodemdriver si o sa-ti mearga si netul eu asa am reusit sa ma conectez cu telul pe calculator



daca ai da si un site de unde sa scot free lg internet cube si lgusbmodemdriver as fi foarte recunoscator,
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 7 iul 2009 02:36 de Guest




daca ai da si un site de unde sa scot free lg internet cube si lgusbmodemdriver as fi foarte recunoscator,


si eu caut. are cineva un link ? :d
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 7 iul 2009 19:10 de Guest



si eu caut. are cineva un link ? :d



cum instalez aplicatii jocuri pe acest telefon: lg ks360
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 8 iul 2009 21:23 de Guest

daca nu ati mai fii asa cu nasul pe sus ati stii mai bine ca intradevar il vede ca pe un stick dar nu iti vede si CARD-UL. nu poti face prea multe din cauza asta trebuie sa asteptam sa apara si un cd pentru instalarea sa.


mie imi vede si cadru si mem interna( ca pe 2 stikuri)
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 8 iul 2009 23:19 de Guest

Buna seara all! Am si eu o intrebare. Mi-am luoat azi un LG KS360 si as dori sa iau cateva jocuri dar pe odc nu am gasit are careva jocuri pt telefon??? id ionutz_lrd


Mie mia citit din prima usb-ul.......si nu am cd de instalare.....numai k uni dintre noi nu prea au cunostinte cu pc-ul.....si de asta se descurca mai greu........
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 9 iul 2009 14:54 de Guest

Buna seara all! Am si eu o intrebare. Mi-am luoat azi un LG KS360 si as dori sa iau cateva jocuri dar pe odc nu am gasit are careva jocuri pt telefon??? id ionutz_lrd


Mie mia citit din prima usb-ul.......si nu am cd de instalare.....numai k uni dintre noi nu prea au cunostinte cu pc-ul.....si de asta se descurca mai greu........


aceiasi prb o am si eu nu gasesc jocuri)
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 24 iul 2009 14:58 de Guest



aceiasi prb o am si eu nu gasesc jocuri)

gasesti aicea http://www.emobil.ro/forum/lg/jocuri_pentru_lg_ks360.html
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 31 iul 2009 22:55 de Guest




am o sora cicalitoare care si-a luat lg KS 360 si nu poate pc-ul sa recunoasca tel-ul sau nu stiu ce are k nu imi apare nimik...am incercat cu lg pc suite si cand conec tez nu-mi recunoaste........va rog daca ma puteti ajuta ca ma dispera fata asta
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 6 aug 2009 19:12 de Guest

si io am aceiasi problema la calculatorul de acasa dar am incercat la altcineva si acolo merge.cred ca e din vina la calculator nu la telefon.si este adevarat,pentru ks 360 nu exista drivere,tocmai de aceea a fost creata functia stocare masiva ca sa il poti folosi ca un stick.si mie cand il conectez la calculatorul meu imi zice device can recognize.
sus
Guest

Guest

Re: lg ks360 usb drivers/pc suite


scris pe 10 aug 2009 09:42 de Guest

da faza ii k mie nu`mi apare o noua partitzie in my computer

art_147938_1.jpg (50.54 KB)
sus
Pagina: 1 2 3 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact