Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 inainte  

danieltama

Newbie
9 mesaje

motorola v360 intrebare


scris pe 14 nov 2008 20:46 de danieltama

de unde pot sa imi downloadez digital audio player pt telefonul meu sau alt tip de aplicatie....va rog ajutatima daca stiti...eu am cautat peste tot si nu am gasit
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 14 nov 2008 22:16 de xtreme

Am gasit doua site-uri de download, care par OK.

http://www.e398mod.com/content/view/35/26/
http://www.nodevice.com/driver/company/Motorola/MP3_Player.html

Testeaza si vezi daca e OK, eu nu am un V360 ca sa verific.
sus
danieltama

Newbie
9 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 15 nov 2008 09:00 de danieltama

mersi frumos...primul merge da al doilea nush cum se downloadeaza...asa ca am lasat balta....uite mai am o intrebare........de unde poti sa imi descarc jocuri full...pt telefon...nu demo ca si alea de pe zedge daca stii siteul...????meltumesc
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 15 nov 2008 09:18 de xtreme

Eu folosesc www.getjar.com. Selecteaza in stanga Motorola V360, ca sa-ti arate doar jocurile compatibile cu telefonul tau. Au si o gramada de aplicatii, nu doar jocuri.
sus
danieltama

Newbie
9 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 15 nov 2008 12:06 de danieltama

da am vazut ca au jocuri faine...dar daca dau la mp3 player si mil pun p tel...nu ma lasa..il instalez si ori mi se blocheaza ori zice ca fisierul este invalid ori im zice ca application error....oare nu stiti careva o aplicatie mp3 care sa fie buna pt telul meu ca din toate cate am incercat nu merge.....va rog zicetimi si mie daca stiti si de unde sa il downloadez pls...va raman recunoscator...multumesc
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 15 nov 2008 12:18 de xtreme

Uite aici mai multe playere MP3, ia-le pe rand si vezi care merg pe telefonul tau.

http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=cat&;id=36
sus
danieltama

Newbie
9 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 15 nov 2008 13:03 de danieltama

mersi frumos...acum imi merg vreo 3......o fost mai naspa ca pe pagina asta modymymoto sau cum o trbuit sa imi fac cont nou..num asa ma lasat sa imi downloadez ce imi trebuia...dar dupa ce miam facut cont a fost ok....ah ce bine e sa asculti muzica cu un program mai ca lumea nu sa tot intru in media si sa imi pun playlistul...multumesc frumos...daca aveti intrebari sunt bucuros sa va raspund....
sus
ovy60

Newbie
1 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 28 dec 2008 01:46 de ovy60

va rog frumos spunetimi si mie dc nu imi arata melodiile de pe card in audio player am downloadat f multe si nu mia aratat in nici unul va rog frumos
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 6 ian 2009 15:32 de Guest

va rog frumos spunetimi si mie dc nu imi arata melodiile de pe card in audio player am downloadat f multe si nu mia aratat in nici unul va rog frumos

Nu stiu la ce player audio te referi(deoarece se poate pune si (aplicatia java)light player cu interfata de winamp sau de itunes etc.),daca te referi la cel original al telefonului inseamna ca nu ai pus melodiile unde trebuie ,ele trebuiesc copiate pe card in folderul mobile/audio nu in ringtone sau in alta parte.Atentie ! melodiile care le pui pe telefon sa nu aiba bitrate-ul(calitatea audio) mai mare de 192kbps ca altfel o sa-ti scrie pe ecran ca sunt corupte si nu o sa cante.
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 10 ian 2009 22:26 de Guest

ma ajutati si pe mn sami spuneti d unde iau driverul-softwarul ptr v360:| plz ast rasp
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 24 ian 2009 13:01 de Guest

dupa c am instalat jocul si vreau sa intru in el ecranul mi se face negru zicetimi si mie ce sa fac ..ms
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 24 ian 2009 15:49 de xtreme

dupa c am instalat jocul si vreau sa intru in el ecranul mi se face negru zicetimi si mie ce sa fac ..ms

Ai instalat probabil un joc care nu e compatibil cu el. Incearca si cu alte jocuri si vezi daca face la fel.
sus
Guest

Guest

motorola v360


scris pe 13 mar 2009 13:59 de Guest

Am si eu motorola v360 si vreau sa ii pun jocuri pe el.Intru in kjava copii jocurile acolo,scot cablu de date,intru la aplicatii,intru pe card,dau instalare noua,imi apare jocul...in dreptul lui scrie jad...dau selectare apoi descarcare si imi scrie aplicatie nesemnata si ma intreaba daca continui descarcarea....dau da ...si imi apare nereusit fisier nevalid....am incercat la mai multe jocuri si la toate aceleasi poveste....Ce trebuie sa fac???Va rog raspundeti-mi pe cherryadelina@yahoo.com
sus
motorolaL7

Veteran member
152 mesaje

Re: motorola v360


scris pe 13 mar 2009 17:55 de motorolaL7

Am si eu motorola v360 si vreau sa ii pun jocuri pe el.Intru in kjava copii jocurile acolo,scot cablu de date,intru la aplicatii,intru pe card,dau instalare noua,imi apare jocul...in dreptul lui scrie jad...dau selectare apoi descarcare si imi scrie aplicatie nesemnata si ma intreaba daca continui descarcarea....dau da ...si imi apare nereusit fisier nevalid....am incercat la mai multe jocuri si la toate aceleasi poveste....Ce trebuie sa fac???Va rog raspundeti-mi pe cherryadelina@yahoo.com

incearca daca poti sa instalezi jocuri in format jar sigur va functiona
p.s si uitate la rezolutia jocului sa fie compatibila cu rezolutia ecranului
sus
CristzZy

Newbie
2 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 19 mar 2009 19:54 de CristzZy

Am gasit doua site-uri de download, care par OK.

http://www.e398mod.com/content/view/35/26/
http://www.nodevice.com/driver/company/Motorola/MP3_Player.html

Testeaza si vezi daca e OK, eu nu am un V360 ca sa verific.

am si eu o mica problema...nu stiu unde sa pun temele pe card..sa le pot selecta pe telefon plss help
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 20 mar 2009 21:24 de xtreme


am si eu o mica problema...nu stiu unde sa pun temele pe card..sa le pot selecta pe telefon plss help

Citeste aici raspunsul lui motorolaL7 http://www.emobil.ro/forum/motorola/intrebare.html . Iti trebuie Skin Manager de pe modmymoto.com.
sus
Iufitza

Newbie
3 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 31 mai 2009 14:29 de Iufitza

as vrea si eu sa imi pun p telefon aplicatii jocuri etc ... le gasesk p net ... doar ca nu stiu cum sa le fac sa mearga pe telefon ... ma poate ajuta cineva ...
sus
motorolaL7

Veteran member
152 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 2 iun 2009 15:40 de motorolaL7

as vrea si eu sa imi pun p telefon aplicatii jocuri etc ... le gasesk p net ... doar ca nu stiu cum sa le fac sa mearga pe telefon ... ma poate ajuta cineva ...

aplicatiile sunt compatibile cu telefonul tau (v360)? ai un cablu de date sau un bluetooth la calculator?
daca da atunci da-ne mai multe informatii...ce anume vrei sa instalezi concret jocuri aplicatii?
sus
Iufitza

Newbie
3 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 13 iul 2009 12:00 de Iufitza


aplicatiile sunt compatibile cu telefonul tau (v360)? ai un cablu de date sau un bluetooth la calculator?
daca da atunci da-ne mai multe informatii...ce anume vrei sa instalezi concret jocuri aplicatii?


da am v360. am cablu de date bluethooth pe calc shi spatiu special in leptop pt card. as vrea sa nu mai selectez de fiecare data urmatoarea melodie pe tel .... in principiu m'ar interesa un playlist, ...nu stiu cum sa il instalez pe tel. m'ar interesa si alte aplicatii care ssa ma ajute mai mult in utilizarea telefonului.... sau distractive .... doar ca nu am multe informatii... si nu prea stiu sa utilizez


Editat de Iufitza pe 13 iul 2009 12:04
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 20 iul 2009 22:11 de Guest



da am v360. am cablu de date bluethooth pe calc shi spatiu special in leptop pt card. as vrea sa nu mai selectez de fiecare data urmatoarea melodie pe tel .... in principiu m'ar interesa un playlist, ...nu stiu cum sa il instalez pe tel. m'ar interesa si alte aplicatii care ssa ma ajute mai mult in utilizarea telefonului.... sau distractive .... doar ca nu am multe informatii... si nu prea stiu sa utilizez


fa o lista de redare si puneti acolo melodiile pe care vrei sa le asculti la rand sau chiar le poti pune pe toate
sus
Pagina: 1 2 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact