Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 inapoi  

Iufitza

Newbie
3 mesaje

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 5 aug 2009 12:32 de Iufitza



fa o lista de redare si puneti acolo melodiile pe care vrei sa le asculti la rand sau chiar le poti pune pe toate


shi cum se face ?
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 26 aug 2009 13:44 de Guest

Uite aici mai multe playere MP3, ia-le pe rand si vezi care merg pe telefonul tau.

http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=cat&;id=36
Va rog frumos spuneti si mie dc nu mere sa bag mp3playere pe card sau le bag da nu mi le citeste in java dc??? va rog frumos ajutatima
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 28 aug 2009 17:40 de Guest

oau mi le dai shi mie contacteazama pe id-ul istreitx

Dodge_challenger-srt10_333_1152x864.jpg (174.08 KB)
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 17 sep 2009 14:47 de Guest

da eu am un motorola V360v de la vodafone am pe el winamp dar cand intru in el imi arata ''folder is empty'' ce are
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 10 oct 2009 16:06 de Guest

si eu la felam un motorola V360v de la vodafone dar codat pe orange am si eu winampul dar knd intru in el imi arata ''Folder Is Empty'' nush ce draq are k doar am pus in el folderul b/mobile/audio dar nu citeste nici cum !
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 14 ian 2010 20:22 de Guest

si eu la felam un motorola V360v de la vodafone dar codat pe orange am si eu winampul dar knd intru in el imi arata ''Folder Is Empty'' nush ce draq are k doar am pus in el folderul b/mobile/audio dar nu citeste nici cum !

Am folosit si eu WINAMP(toti ii zic asa dar nu e),de fapt e Light Player cu fata de winamp dar acum folosesc motoWINAMP e mult mai bun: melodiile nu trebuie sa ti le incarce numai automat ca la Light Player ci le cauti tu in telefon,la fel cum faci pe calculator,poti sa faci playlist, si multe altele.Uite aici o poza cu motoWINAMP http://i42.tinypic.com/rlgbx5.png .Ca sa aiba skinuri mai multe tebuie sa faci un folder in /b/mobile(adica pe card) care sa se numeasca motoWINAMP apoi copi folderul cu skinuri in el(astfel vei avea skinuri AIMP2,PIMMER,Winamp Classic,WMP11,MMD3 pe langa cel MODERN).ATENTIE ! ca sa functioneze corect trebuie sa faci instalarea din fisierul JAD,nu din JAR (deci copi amandoua fisierele in folderul kjava dupa card si apoi instalezi din telefon JAD-ul,sau folosesti MotoMidMan si instalezi JAD-ul (JAD-ul contine FLIPINSENSITIVE-sa cante si cu clapa la telefon inchisa-si BACKGROUND-sa cante in timp ce cauti alte melodii in telefon sau schimbi skinuri-. Aplicatia trebuie instalata pe telefon nu pe card.


motoWINAMP0.4.9 si Skin-uri.rar (248.94 KB)
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 1 mar 2010 22:03 de Guest

intra si tu te rog pe www.getjar.com dai un click pe apps si cauti acolo la music sau ce vrei tu!mult succes !
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 5 iul 2010 00:17 de Guest


aplicatiile sunt compatibile cu telefonul tau (v360)? ai un cablu de date sau un bluetooth la calculator?
daca da atunci da-ne mai multe informatii...ce anume vrei sa instalezi concret jocuri aplicatii?
salut vreau sa instalez un audio player pe motorola v360 nu-mi da voie dc? pot sa stiu imi ziceti daca vreti bine paaa
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 16 feb 2011 12:34 de Guest

Am gasit doua site-uri de download, care par OK.

http://www.e398mod.com/content/view/35/26/
http://www.nodevice.com/driver/company/Motorola/MP3_Player.html

Testeaza si vezi daca e OK, eu nu am un V360 ca sa verific.



Gasesti tot ce vrei despre motorola v360( cum il resoftezi, cum ii schimbi TEMELE, cum schimbi poza de pe ecranul exterior...iti poti scrie NUMELE TAU, programe, MP si jocuri, Versiuni de soft MODATE schimba total telefonul..un fel de tuning pe v360, TOATE driverele si programele pt el,programe gen winamp, word03,excel .... o sa ramaneti mirati de ce poate sa faca telefonul asta) " http://web-net.ucoz.com/index/resoftare_motorola_v360/0-45 " sau cautati pe: webnet.tk , web-net. ucoz .com la rubrica telefoane " Resoftare - Motorola V360"
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 25 mar 2011 20:42 de Guest

Eu folosesc www.getjar.com. Selecteaza in stanga Motorola V360, ca sa-ti arate doar jocurile compatibile cu telefonul tau. Au si o gramada de aplicatii, nu doar jocuri.

si cum le instalez
???
sus
Guest

Guest

Re: motorola v360 intrebare


scris pe 13 apr 2011 23:40 de Guest

de unde pot sa imi downloadez digital audio player pt telefonul meu sau alt tip de aplicatie....va rog ajutatima daca stiti...eu am cautat peste tot si nu am gasit


gasesti pe http://sirshadow.blog.com/ la categoria/rubrica telefoane, sper ca ti-am fost de ajutor.
sus
Pagina: 1 2 inapoi  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact