Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 ... 8 inainte  

Guest

Guest

Samsung S5230 star


scris pe 18 sep 2009 18:34 de Guest

forum destinat celor interesati
sus
Cristy56

Newbie
2 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 20 sep 2009 20:58 de Cristy56

forum destinat celor interesati

Am primit joi un Samsung S5230. Nu am apucat sa citesc prea multe review-uri dsp. el insa m-am jucat aproape o zi intreaga pe el!
Sunt foarte multumit in special de touchscreeen! E ultima fitza acu' sa ai tel. cu touch!
Majoritatea tel. smekere au, insa Samsungul la pret le cam bate!
sus
mirx

Newbie
11 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 sep 2009 21:08 de mirx


Am primit joi un Samsung S5230. Nu am apucat sa citesc prea multe review-uri dsp. el insa m-am jucat aproape o zi intreaga pe el!
Sunt foarte multumit in special de touchscreeen! E ultima fitza acu' sa ai tel. cu touch!
Majoritatea tel. smekere au, insa Samsungul la pret le cam bate!


Este un telefon absolut remarcabil! Este o surpriza placuta pentru mine sa descoper la un telefon Samsung (ex.utilizator Lg Cookie) atatea aplicatii! In primul rand, m-a impresionat designul- este un telefon de business; functia touchscreen; photocontacts si browserul Jasmine merge excelent!
E drept bateria nu tine mai mult de 3 zile; insa pt. un touch- cred ca e rezonabil!
sus
olesses

Newbie
8 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 sep 2009 21:32 de olesses



Imi place Samsung Star. Nu il am de putin timp, insa ma impresioneaza pe zi ce trece! E funny ce se intampla cu pozele; daca schimb pozitia telefonului si pozele se misca in ceea directie; respectiv orizontal sau vertical; o chestie care iar imi place, este ca recunoste scrisul de mana! Meniul e accesibil si usor de intrebuintat! E un telefon smart; usor de gasit in geanta si il auzi indiferent daca esti in metrou sau intr-o zona aglomerata cu trafic intens! Merita!
sus
buscea23

Newbie
7 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 sep 2009 21:48 de buscea23



Imi place Samsung Star. Nu il am de putin timp, insa ma impresioneaza pe zi ce trece! E funny ce se intampla cu pozele; daca schimb pozitia telefonului si pozele se misca in ceea directie; respectiv orizontal sau vertical; o chestie care iar imi place, este ca recunoste scrisul de mana! Meniul e accesibil si usor de intrebuintat! E un telefon smart; usor de gasit in geanta si il auzi indiferent daca esti in metrou sau intr-o zona aglomerata cu trafic intens! Merita!


Eu inca ma gandesc daca sa optez pentru LG cookie sau Samsung S5230...O sa ma mai interesez sa vad ce diferente sunt
sus
14152

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 sep 2009 22:03 de 14152



Eu inca ma gandesc daca sa optez pentru LG cookie sau Samsung S5230...O sa ma mai interesez sa vad ce diferente sunt


Are un coleg de birou si imi spunea ca e cam dezamagit. Mereu sta pe telefonul meu si imi spune ca "micile detalii fac diferenta". Imi spunea ca bateria il tine ft. putin- aproape o zi; in conditiile in care nu il intrebuinteaza mai mult decat folosesc eu Starul. Si pe mine ma tine bateria aproape si trei zile!
Designul si finisajele nu se compara cu Samsung. Starul e un telefon elegant!
Eu recomand Starul! E de 5 stele fata de Lg Cookie!


Editat de 14152 pe 21 sep 2009 22:04
sus
Cristy56

Newbie
2 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 sep 2009 23:11 de Cristy56

forum destinat celor interesati


Eu am avut Nokia tot timpul. Si am primit de curand Samsung Star! Intr-adevar e altceva, insa nu as putea spune ca sunt minusuri multe fata de Nokia! De multe ori nu auzeam Nokia cand suna, la Star volumul ajunge si la 7! E imposibil sa nu il auzi! Uneori mi-e mila de colegii din birou, atunci cand uit sa imi setez sonorul pe 3!
sus
Villy12

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 22 sep 2009 17:05 de Villy12

forum destinat celor interesati



m-am jucat putin cu el, nu foarte mult. se misca ok, nu are delay cand vine vorba de comenzi. nu se compara cu iphone-ul daca iti doreai un grad de comparatie, insa pentru banii pe care ii dai pe el, este mai mult decat ok
sus
Striki

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 22 sep 2009 17:19 de Striki

forum destinat celor interesati[/quot

Nu mi-am cumparat inca un Samsung S5230, insa l-am testat putin intr-un Germanos.
Imi place interfata de utilizare; este adaptata pentru modul touch! Nu are delay cand vine vorba de comenzi...e okai; functii multimedia decente, camera 3,2 ...acum nu stiu cum face poze...o sa mai citesc review-uri..! Am vazut insa ca nu are 3 G si nici Wi-Fi Nu cred ca e asa o prioritate pt. mine...o sa mai analizez. Dar m-ar tenta...are un pret bun.
sus
regsa

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 22 sep 2009 21:10 de regsa



Eu inca ma gandesc daca sa optez pentru LG cookie sau Samsung S5230...O sa ma mai interesez sa vad ce diferente sunt


nu se compara...touchul de la Star e mult mai avanasata decat la Lg Cookie; audio de nota 10 iar de design ce sa mai vb.nu spun asta ca il am io si imi place...au spus-o si altii.
E usor ca telefon...incape elegant in orice buzunar, chiar si in ala de la blugi; si scuza-ma se plag oamenii ca la LG te tine 1 (sg)zi; la Samsung pe mine ma tine si 3-4 zile; cu vorbit de 1h pe zi, facut poze, acultat muzica samd.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 29 sep 2009 20:06 de Guest



nu se compara...touchul de la Star e mult mai avanasata decat la Lg Cookie; audio de nota 10 iar de design ce sa mai vb.nu spun asta ca il am io si imi place...au spus-o si altii.
E usor ca telefon...incape elegant in orice buzunar, chiar si in ala de la blugi; si scuza-ma se plag oamenii ca la LG te tine 1 (sg)zi; la Samsung pe mine ma tine si 3-4 zile; cu vorbit de 1h pe zi, facut poze, acultat muzica samd.



sunt detinator al tel samsung s5230, imi place foarte mult, insa sunt dezamagit de un singur lucru: bateria telefonului nu tine mai mult de o zi, nu conteaza ca sta in stand-by sau ca e folosit, acumulatorul telefonului tine tot o zi.ma poate ajuta cineva cu vreun detaliu, vreun sfat.am inteles de ca exista un lot de s5230 la care softul nu e prea bun si din cauza asta se descarca asa repede.datele pe care le da producatorul despre telefon sunt super bune, ma refer la timpii acumulatorului, si totusi el nu tine prea mult.pe unii ii tine 3-4 zile(cum ai zis si tu, pe altii 1 zi).
astept un raspuns
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 30 sep 2009 15:57 de Guest

pe mine ma tine intre 3 si 5 zile in conditile in cae il butonez mereu in pauze la scoala si seara la bar

sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 12 oct 2009 13:18 de Guest




sunt detinator al tel samsung s5230, imi place foarte mult, insa sunt dezamagit de un singur lucru: bateria telefonului nu tine mai mult de o zi, nu conteaza ca sta in stand-by sau ca e folosit, acumulatorul telefonului tine tot o zi.ma poate ajuta cineva cu vreun detaliu, vreun sfat.am inteles de ca exista un lot de s5230 la care softul nu e prea bun si din cauza asta se descarca asa repede.datele pe care le da producatorul despre telefon sunt super bune, ma refer la timpii acumulatorului, si totusi el nu tine prea mult.pe unii ii tine 3-4 zile(cum ai zis si tu, pe altii 1 zi).
astept un raspuns
/ Telefonu tine o zi doar daca il ai pe cosmote /reteaua cosmote functioneaza pe 1900 band incearca sa bagi un orange sau un vodafone si ai sa ramai uimit pe mine pe vodafone ma tine in medie 5-6 zile doar daca vb la el si vb cam in medie 3-4 ore pe zi asa ca merita
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 12 oct 2009 23:06 de xtreme

/ Telefonu tine o zi doar daca il ai pe cosmote /reteaua cosmote functioneaza pe 1900 band incearca sa bagi un orange sau un vodafone si ai sa ramai uimit pe mine pe vodafone ma tine in medie 5-6 zile doar daca vb la el si vb cam in medie 3-4 ore pe zi asa ca merita
Asa e, problema e doar pe Cosmote. Se rezolva cu un anumit tip de SIM. S-a discutat pe larg aici http://www.emobil.ro/telefoane_mobile/samsung_s5230_star.html si aici http://www.emobil.ro/telefoane_mobile/samsung_s5230.html.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 23 oct 2009 19:54 de Guest



Este un telefon absolut remarcabil! Este o surpriza placuta pentru mine sa descoper la un telefon Samsung (ex.utilizator Lg Cookie) atatea aplicatii! In primul rand, m-a impresionat designul- este un telefon de business; functia touchscreen; photocontacts si browserul Jasmine merge excelent!
E drept bateria nu tine mai mult de 3 zile; insa pt. un touch- cred ca e rezonabil!


eu am cartela cosmote de 2 ani de zile si ma tinut 8 zile bateria la prima incarcare...acuma sa vad cat o sa ma tina de la a2a...defapt nici acum nuu sa descarcat ultima linie am 2 zile de cand ma tine si umblu p el non-stop despre el...e foarte elegand se zgarie usor spatele dar e ok ! unde gasesc jocuri pt el? si teme?
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 23 oct 2009 19:55 de Guest

Asa e, problema e doar pe Cosmote. Se rezolva cu un anumit tip de SIM. S-a discutat pe larg aici http://www.emobil.ro/telefoane_mobile/samsung_s5230_star.html si aici http://www.emobil.ro/telefoane_mobile/samsung_s5230.html.


nu e adevarat! daca ai cartela cosmote de 2 ani de zile cum o am eu te tine mai mult de o saptamana p mine ma tinut 8 zile si nici acum nu sa descarcat ultima linie
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 23 oct 2009 19:58 de Guest



Imi place Samsung Star. Nu il am de putin timp, insa ma impresioneaza pe zi ce trece! E funny ce se intampla cu pozele; daca schimb pozitia telefonului si pozele se misca in ceea directie; respectiv orizontal sau vertical; o chestie care iar imi place, este ca recunoste scrisul de mana! Meniul e accesibil si usor de intrebuintat! E un telefon smart; usor de gasit in geanta si il auzi indiferent daca esti in metrou sau intr-o zona aglomerata cu trafic intens! Merita!


bravo!!unul care lauda telefonul calumea e adevarat si bateria te tine mai mult de o samptamana(pe cosmote daca ai cartela veche)
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 4 nov 2009 19:18 de Guest

si eu am un samsung s5230 ..si problema la el este ca nu pot sa pun pe fundal o poza luatede pe net...imi apare mareu o chestie ca si cum as selecta...sa o maresc hestii de genu stau si setez poza 220x300 ca sa`mi incapa...doamne...de ce nu este la ca nokia..in rest nimic..in poate explica careve cum as putea sa fac ,sa imi fiemai usor..Multumesc
sus
viper

Newbie
1 mesaje

salutare!


scris pe 10 nov 2009 23:58 de viper

salutare! am si eu o problema cu el.Cand vreau sa trimit sms ii dau send si imi scrie Network settings unavaible...am cam incercat sa intru prin setari dar nu am reusit sa rezolv problema....ma poate ajuta careva?
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: salutare!


scris pe 11 nov 2009 23:31 de xtreme

salutare! am si eu o problema cu el.Cand vreau sa trimit sms ii dau send si imi scrie Network settings unavaible...am cam incercat sa intru prin setari dar nu am reusit sa rezolv problema....ma poate ajuta careva?
Probabil nu ai configurat corect centrul de mesaje. Intra la setari mesaje si spune-ne ce ai trecut la centrul de mesaje. Spune-ne si ce operator folosesti si daca ai abonament sau cartela.
sus
Pagina: 1 2 3 4 ... 8 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact