Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 inainte  

gabriel

Newbie
18 mesaje

LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 4 oct 2008 14:59 de gabriel

Acum cateva zile, LG au anuntat noul model KP500, pe care il pozitioneaza ca "cel mai ieftin telefon cu touchscreen". Pana acum, telefoanele touchscreen au fost destul de scumpe, daca ar reusi sa-l faca ceva mai ieftin ar avea probabil succes. Si nu-mi dau seama ce ar putea sa insemne ieftin pentru un touchscreen, poate undeva in intervalul 100 - 200 de euro fara abonament.

Cu ce se lauda KP500? In primul rand, e usor si subtire. Doar 89 de grame si 11.9 mm grosime. Camera are doar 3 megapixeli si nu are autofocus, insa nu ma surprinde acest minus la un telefon atat de mic. Camerele de 5 - 8 megapixeli se pun de obice pe telefoane peste 100 de grame.

Si ca sa vedeti mai multe, aici e filmul oficial de prezentare: http://www.youtube.com/watch?v=cL5iXaNZqjc


Editat de gabriel pe 4 oct 2008 16:39
sus
BBrulez

Newbie
15 mesaje

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 4 oct 2008 16:31 de BBrulez

Bro...nu stiu ce link ai pus ca nu duce unde trebuie
Oricum, din specs-urile pe care le-am gasit, mie tel mi se pare un pacalici. Cred ca au inceput dezvoltarea lui in ziua cand au vazut iPhone-ul...poate de-aia nu are 3G...WiFi lipseste si el
Nici display-ul nu are o rezolutie nemaipomenita deci ma intreb ce poti sa faci cu el inafara sa te lauzi cu un tel care arata recunosc binisor si cam atat...
Un tel cu touch screen ar trebui sa faca treaba cool pe net dar fara conectivitate...
sus
gabriel

Newbie
18 mesaje

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 4 oct 2008 16:40 de gabriel

Bro...nu stiu ce link ai pus ca nu duce unde trebuie
Oricum, din specs-urile pe care le-am gasit, mie tel mi se pare un pacalici. Cred ca au inceput dezvoltarea lui in ziua cand au vazut iPhone-ul...poate de-aia nu are 3G...WiFi lipseste si el
Nici display-ul nu are o rezolutie nemaipomenita deci ma intreb ce poti sa faci cu el inafara sa te lauzi cu un tel care arata recunosc binisor si cam atat...
Un tel cu touch screen ar trebui sa faca treaba cool pe net dar fara conectivitate...

Am corectat link-ul, era un punct in plus acolo si d-aia nu mergea. Acum daca e cel mai ieftin, iti dai seama ca a trebuit sa mai taie de pe la functionalitati.
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 20 dec 2009 18:51 de Guest

da cat costa?
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 21 dec 2009 13:32 de Guest

zic eu ca e un pret ametior
cel putin asa cred
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 31 dec 2009 08:59 de Guest

COSTA 120 DE EURO PRELUNGIT ABONAMENTUL PE 2 ANI....II CAM SCUMP...ZICEAU CA ESTE MAI IEFTIN !!!
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 3 ian 2010 17:33 de Guest

telefonul touch screen il am si eu si am dat 500 lei pe el!!!!mi se pare chiar ieftin.....
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 22 ian 2010 15:27 de Guest

telefonul touch screen il am si eu si am dat 500 lei pe el!!!!mi se pare chiar ieftin.....
Pai eu miam luat LG 501 cokie cu doar 250 lei
dar am avut si niste puncte
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 2 feb 2010 16:46 de Guest

guest....si si mie unde tiai gasit asa ieftin ca am si eu puncte thank you
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 19 feb 2010 01:42 de Guest

Acum cateva zile, LG au anuntat noul model KP500, pe care il pozitioneaza ca "cel mai ieftin telefon cu touchscreen". Pana acum, telefoanele touchscreen au fost destul de scumpe, daca ar reusi sa-l faca ceva mai ieftin ar avea probabil succes. Si nu-mi dau seama ce ar putea sa insemne ieftin pentru un touchscreen, poate undeva in intervalul 100 - 200 de euro fara abonament.

Cu ce se lauda KP500? In primul rand, e usor si subtire. Doar 89 de grame si 11.9 mm grosime. Camera are doar 3 megapixeli si nu are autofocus, insa nu ma surprinde acest minus la un telefon atat de mic. Camerele de 5 - 8 megapixeli se pun de obice pe telefoane peste 100 de grame.

Si ca sa vedeti mai multe, aici e filmul oficial de prezentare



Sunt de acord cu staticille tale dar eu maim luat acest telefon toamna si am dat 7 mil. pe el fara abonament


Editat de xtreme pe 22 feb 2010 21:14
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 21 feb 2010 17:28 de Guest

touch screenul iphone e cel mai tare




Acum cateva zile, LG au anuntat noul model KP500, pe care il pozitioneaza ca "cel mai ieftin telefon cu touchscreen". Pana acum, telefoanele touchscreen au fost destul de scumpe, daca ar reusi sa-l faca ceva mai ieftin ar avea probabil succes. Si nu-mi dau seama ce ar putea sa insemne ieftin pentru un touchscreen, poate undeva in intervalul 100 - 200 de euro fara abonament.

Cu ce se lauda KP500? In primul rand, e usor si subtire. Doar 89 de grame si 11.9 mm grosime. Camera are doar 3 megapixeli si nu are autofocus, insa nu ma surprinde acest minus la un telefon atat de mic. Camerele de 5 - 8 megapixeli se pun de obice pe telefoane peste 100 de grame.

Si ca sa vedeti mai multe, aici e filmul oficial de prezentare


Sunt de acord cu staticille tale dar eu maim luat acest telefon toamna si am dat 7 mil. pe el fara abonament
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 1 mar 2010 21:03 de Guest

as vrea sa`mi fac si eu abonament la cosmote .. nu am puncte sau ceva pt k nu am mai avut abonament .. si as vrea sa`mi dea tel cu touchscreen :-? .. cam cat trebuie sa mai dau:-? .. ma gandesc k dak am un abonament mai mare dau mai putin si invers insa.. as vrea un abonament mai mic deoarece nu consum prea mult :-? .. are cineva idee cam cat as putea sa mai dau ?:-? k vreau si eu neaparat telefon cu touchscreen
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 4 mar 2010 20:03 de Guest

pai lai vandut e sgariat ???
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 12 mar 2010 09:01 de Guest

Salut,
Dupa parerea mea ...... tot la 500 ron poti sa iti cumperi Samsung S5230 ...... care are camera mult lai buna ....... in plus dispune de tastatura qwerty digitala , smyle detection si accelonetru !!!
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 22 mar 2010 20:50 de Guest

Acum cateva zile, LG au anuntat noul model KP500, pe care il pozitioneaza ca "cel mai ieftin telefon cu touchscreen". Pana acum, telefoanele touchscreen au fost destul de scumpe, daca ar reusi sa-l faca ceva mai ieftin ar avea probabil succes. Si nu-mi dau seama ce ar putea sa insemne ieftin pentru un touchscreen, poate undeva in intervalul 100 - 200 de euro fara abonament.

Cu ce se lauda KP500? In primul rand, e usor si subtire. Doar 89 de grame si 11.9 mm grosime. Camera are doar 3 megapixeli si nu are autofocus, insa nu ma surprinde acest minus la un telefon atat de mic. Camerele de 5 - 8 megapixeli se pun de obice pe telefoane peste 100 de grame.

Si ca sa vedeti mai multe, aici e filmul oficial de prezentare: http://www.youtube.com/watch?v=cL5iXaNZqjc

cel mai ieftin telefon touch ar fi iphone(din magazin apple)nu din romania
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 1 apr 2010 13:45 de Guest


cel mai ieftin telefon touch ar fi iphone(din magazin apple)nu din romania


1.))))) Ihpone e 2500 ron cel putin .LG kp500 la cosmote e 280 ron cu abonament de 5 euro pe 2 ani.

knd ai zis iphone am crezut ca zici cel mai ieftin pe invers ,pt ca iphone e cel mai scump telefon de pe piata.
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 1 apr 2010 13:48 de Guest

Salut,
Dupa parerea mea ...... tot la 500 ron poti sa iti cumperi Samsung S5230 ...... care are camera mult lai buna ....... in plus dispune de tastatura qwerty digitala , smyle detection si accelonetru !!!



s5230 e cu 100 de ron mai scump, au ambele camera de 3.2 mega, aceleasi display-uri, au ambele tastatura digitala si accelerometru.

inafara de smyle detection s5230 nu are nimic diferit
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 2 apr 2010 10:02 de Guest

356 pe net. ieri miam luat. la liber
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 7 apr 2010 15:54 de Guest

Pai eu miam luat LG 501 cokie cu doar 250 lei
dar am avut si niste puncte


eu caut un tel mai ieftin si sunt un pic cam dezorientata , am cautat la toate magazinele vodafon din orasul meu si nu am gasit nica ieri la un pret mai mic de 450 ron
sus
Guest

Guest

Re: LG KP500 - cel mai ieftin telefon touchscreen


scris pe 7 apr 2010 15:57 de Guest

da cat costa?

cele mai iefine telefoane sunt cele de la marca lg , eu vroiam sa stiu cam cat costa un samsung corby , aam auzit niste zvonuri ca sunt facute de chineji , dar mam consultat cu vanzzatori
sus
Pagina: 1 2 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact