Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1  

Guest

Guest

castiga 3000 euro


scris pe 25 nov 2010 21:13 de Guest

am citit cu atentie aproape toate subiectele de pe forum,am reusit sa iau teapa de la vodafone dupa 12 ani de relatii extra bune cu ei,recunosc ca am fost client fidel dar acum am observat si remarcat de ce fac ei asta.LA ORA ACTUALA AU O DEFICIENTA FINANCIARA FOARTE MARE ,DIN SURSA SIGURA STIU CA SERVICIUL DE CARTELE SI ABONAMENTE A SCAZUT DRAMATIC,COSMOTEUL IESE UNP PIC MAI IN FATA SI ATUNCI FOLOSESC TOT FELUL DE TERTIPURI.O PRIETENA DE A MEA AFOST RUGATA DE CURAND DE O FIRMA DE RECUPERARE PLATI SA ACHITE DUPA 9 ANI MACAR ULTIMA FACTURA RENUNTAND INITIAL LA SUME DE ORDINUL MILIOANELOR PT SUMA DE 80 LEI NOI.ATENTIE INSA


JOCUL DE ACUM 3 SAPTAMANI CU CASTIGI 3000 EURO ,SPUNE IN SMS CA DACA VREI SA JOCI SA DAI MSG LA NR CUTARE,APOI AM ZIS DA SI M-AM TREZIT CU INTREBARI 2 PE ZI DE GENUL CELOR DE ACUM 2 ANI "CAND S-A NASCUT ION CREANGA"...CINE A OMORAT MAIMUTA ETC."DAR ATENTIE

AM FOST TAXAT PE MSG TRIMISE DE VODAFONE PANA LA FINELE FACTURI CU 33 DE SMS URI IN VALOARE DE 25.8 EURO ,EU NU AM MAI TRIMIS NICI UN SMS RETUR STIIND DE JOCUL TRECUT CE INTREBARI BANALE SE PUN SI AM FOST JEFUIT LA DRUMUL MARE DE ACEST VODAFONE.

AM SA DEPUN PLANGERE LA OPC APOI LA ZIARUL LIBERTATEA AU UN NUMAR SPECIAL 0212030849 UNDE AM LUAT LEGATURA CU UN ZIARIST SI CU CAT MAI MULTE PLANGERI DIN PARTEA CLIENTILOR CU ATAT MAI RAU PT ACEST VODAFONE.

VA ROG NU EZITATI SI LASATI PE CEI CE SCRIU DE BINE PE FORUM ,SUNT CEI CE LUCREAZA LA VODAFONE CU RESPECT CRISTIAN
sus
Pagina: 1  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact