Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 inapoi  

Guest

Guest

Re: hm..nokia 5800 sau samsung omnia..?...care mil recomandati..?


scris pe 1 iun 2010 16:06 de Guest

vreu sa-mi cumpar telefon nou....as alege unul din astea 2 ...dar nu sunt hotarata care...ma ajutati va rog?


Eu personal as alege 5800. nici o mark de telefonie nu se compara q nokia .
sus
Guest

Guest

Re: hm..nokia 5800 sau samsung omnia..?...care mil recomandati..?


scris pe 23 iun 2010 17:15 de Guest

Alege Omnia.
sus
Guest

Guest

Re: hm..nokia 5800 sau samsung omnia..?...care mil recomandati..?


scris pe 8 aug 2010 01:05 de Guest


ti-as recomanda un telefon priceput cu o camera de 5mpx accelerometru tuner gps, windows mobile etc....adica samsung omnia...il am din februarie cei drept l-am luat din italia ca, aici pretul e cam piperat i-am schimbat limba italiana in romana (update) imi tine bateria 3 zile in urmatoarele conditii...30 min vb. pe zi+15min ascultat muzica+jucat 15 min+10 min mai fac 10-15 poze pe zi + mai piscalesc igo 2008 in masina cand merg in oras....
este un telefon de nota 10 (cel putin eu asa il consider)
puncte slabe: se zgarie cu usurinta (trebuie sa ai grija cum il manevrezi),
:daca se murdareste display-ul nu merge asa de bine touch-ul
in total un telefon care isi merita banii

despre 5800XM camera de 3.2mpx (primul telefon nokia cu touchscreen)
un maestru al muzicii , un telefon destul de bun pentru internet...in rest n-am ce zice de 5800XM
nu prea am vazut probleme la el ( telefonul este al unui prieten si spun asta deoarece i-am vazut comportamentul timp de 5 luni si fara update facut !!!
in fine..gusturile nu se discuta insa tu alegi in ce scop sa-l utilizezi p.s sa-l folosesti sanatos !

Nu ai inteles NIMIC. 5800 NU este PRIMUL telefon NOKIA cu touchscreen. Este primul telefon ts cu symbian s60. Primul telefon cu ts de la NOKIA trebuia sa fie 7700 pe care apoi nu l'au mai scos pe piata. In 2004 a fost lansat 7710, primul NOKIA cu ts.
Parere personala 5800/Omnia??? Raspund pt persoanele care or sa mai viziteze postul acesta ca bauiesc ca tipul de l'a deschis si'a cumparat de muuult. Omnia inafara de OS si camera mi se pare praf. E foarte dificil de umblat pe WM mai ales daca nu esti obisnuit. Dar va recomand sa incercati fiecare, sa va jucati putin pe el. 5800 are symbian, este foarte usor de utilizat desi ts'ul raspunde uneori mai greut daca nu utilizati stylus'ul. Camera bunicica, daca vreti ceva profi cumparati un aparat digital, sunetul este excelent, multe aplicatii... un dezavantaj l'ar reprezenta faptul ca este facut numai din plastic si uneori, mai ales daca il ai de ceva timp, o sa ai impresia ca se desira printre degete.
sus
Pagina: 1 2 inapoi  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact