Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1  

gabriel

Newbie
18 mesaje

BlackBerry Storm 9500


scris pe 5 oct 2008 13:01 de gabriel

Urmasul lui Bold este Storm, primul telefon full touchscreen de la BlackBerry. BlackBerry renunta pentru prima data la tastatura care l-a facut celebru si introduce o tastatura QWERTY virtuala. Cat de usor de folosit este, ramane sa ne spuna heavy userii de email.

Storm va avea ecran de 3.3" cu rezolutia 360 x 480 pixeli, HSDPA, GPS si WiFi. Telefonul are 192 MB de memorie RAM si un procesor de 624 MHz.

Tastatura QWERTY va fi disponibila doar cu telefonul in pozitie orizontala (landscape). In pozitie verticala, va avea doua litere pe fiecare tasta.
sus
loveNest

Newbie
14 mesaje

Re: BlackBerry Storm 9500


scris pe 5 oct 2008 14:59 de loveNest

Mman, sa o vad si pe asta ca BB au mai dat-o prin balarii cu Pearl-urile alea cu doua litere pe o tasta. Cine nu a folosit nu stie despre ce vorbesc dar e cea mai idioata creatie posibila. Adica in caz ca erai un fun qwerty esti mort, iar daca erai un SMSer din ala mental care batea ca o dactilografa pe tastatura de 10 taste, o sa descpoeri ca trebuie sa reinveti sa faci asta...weird idiotic stuff...
O sa fie tare de tot sa vad pe careva facand asta pe un touchscreen
sus
diana

Newbie
16 mesaje

Re: BlackBerry Storm 9500


scris pe 8 oct 2008 16:25 de diana

S-a lansat azi oficial in cateva retele Vodafone, inclusiv Verizon. Pentru Romania nu sunt informatii inca.
sus
Guest

Guest

Re: BlackBerry Storm 9500


scris pe 12 oct 2008 14:54 de Guest

lovenest, desi ingrijorarea ta mi se parea justificata, citeam dimineata nu stiu pe unde, ca BB au reusit probabli cea mai tare tastatura qwerty touchscreen de pana acum.
Nu pot sa nu remarc ca daca faci lucrurile foarte specializat si te uiti atent in curtea ta mai degraba decat la competitie, reusesti sa iti gasesti locul si sa vinzi unor clienti care iti devin adepti si chiar apostoli if I might use this
Daca BB s-a uitat sau nu la iPhone cand au decis Go touchscreen! e neimportant. Important este sa nu fi uitat cui se adreseaza. Diluarea target-ului lor traditional ar fi o mare greseala pe care sper sa nu o faca. Cheers
sus
Guest

Guest

Re: BlackBerry Storm 9500


scris pe 11 iun 2009 12:56 de Guest

Urmasul lui Bold este Storm, primul telefon full touchscreen de la BlackBerry. BlackBerry renunta pentru prima data la tastatura care l-a facut celebru si introduce o tastatura QWERTY virtuala. Cat de usor de folosit este, ramane sa ne spuna heavy userii de email.

Storm va avea ecran de 3.3" cu rezolutia 360 x 480 pixeli, HSDPA, GPS si WiFi. Telefonul are 192 MB de memorie RAM si un procesor de 624 MHz.

Tastatura QWERTY va fi disponibila doar cu telefonul in pozitie orizontala (landscape). In pozitie verticala, va avea doua litere pe fiecare tasta.


AM DEJA AL 2-LEA TELEFON IN DOUA SAPTAMANI. NU CRED CA AM MAI VAZUT TELEFON MAI PROST IN TOATA VIATA MEA. TELEFONUL BATE CAMPII FRATILOR. SE BLOCHEAZA, SE DA PE SPEACKER SINGUR,ETC... ARE TOATE DEFECTELE POSIBILE.
sus
Guest

Guest

Re: BlackBerry Storm 9500


scris pe 4 feb 2010 17:17 de Guest



AM DEJA AL 2-LEA TELEFON IN DOUA SAPTAMANI. NU CRED CA AM MAI VAZUT TELEFON MAI PROST IN TOATA VIATA MEA. TELEFONUL BATE CAMPII FRATILOR. SE BLOCHEAZA, SE DA PE SPEACKER SINGUR,ETC... ARE TOATE DEFECTELE POSIBILE.


si eu am dar sunt foarte multumit de el....daca tu nu ai avut de noroc de el nu inseamna ca este chiar asa rau precum zici tu
sus
Guest

Guest

Re: BlackBerry Storm 9500


scris pe 2 oct 2010 21:39 de Guest



salutare, stiti cumva ce setare ar trebuii facuta pentru a te anunta cand primesti un sms ? inafara de pliculetul de pe display ?

multumesc frumos
sus
Pagina: 1  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact