Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 inapoi | inainte  

Guest

Guest

Re: Ceas


scris pe 2 sep 2009 02:47 de Guest

eu am o problema cu ceasul, nu stiu ce setari am facut ca ramane in urma, cand nu il folosesc, sa zicem ca e ora 10:00, si ma mai uit la 11 se vede ca a ramas la 10 dar se schimba rpd si arata ora corecta, care ar fi problema?

Atunci cand vezi tu ca se schimba ...........el se actualizeaza ...........ca acel ceas nu este cel al softului ci face parte din tema........iar cat timp display-ul este stans ceasul ala sta si el in stand by..............iar can aprinzi display-ul..............ceasul se actualizeaza la ora corecta de pe soft (dak ai pus-o tu corect ) )...........deci nu iti fa griji e ceva foarte banal !!!!
sus
Guest

Guest

problema


scris pe 19 oct 2009 01:16 de Guest

eu doar ce mi l-am cumparat si cand i se descarca bateria nu ma mai lasa sa trimit mesaje.cred ca e de la setari,dar nu gasesc.unde sa caut k sa pot schimba?
sus
Adrya

Newbie
3 mesaje

Re: problema


scris pe 24 oct 2009 16:57 de Adrya

eu doar ce mi l-am cumparat si cand i se descarca bateria nu ma mai lasa sa trimit mesaje.cred ca e de la setari,dar nu gasesc.unde sa caut k sa pot schimba?

Nu este de la setri.Asa este telefonul.Am si eu lg kf510..Daca nu mai ai baterie ,poti decat primi si da apeluri,nimic alceva.
sus
Guest

Guest

Re: problema


scris pe 9 nov 2009 20:34 de Guest

am o problema grava cu lg-ul asta... display-ul se aprinde da ramane de culoarea neagra :| ce sa fac?:|
sus
Guest

Guest

Re: Sall all


scris pe 25 nov 2009 01:33 de Guest

Am si eu o problema cu Lg-ul meu KF510 ! Cand ridic clapa isi ia singur comenzi ,gen intra in meniu ,sau agenda ,chiar si daca las clapa inchisa tot la fel face.Uni spun ca este vorba d virus ,dar la-m formatat ,am schimbat cardu ,scanari cu zeci d antivirusi si tot nimic ! mai are sau a a
vut cineva o asemenea problema cu el ?? Respect

softu frate si eo am patit la fel
sus
adrianmarius

Newbie
2 mesaje

Re: lg kf510


scris pe 11 dec 2009 19:55 de adrianmarius

baga codul 2945#*# si dupaia dai o resetare din fabrica.........asa am facut si eu si a mers
sus
adrianmarius

Newbie
2 mesaje

Re: lg kf510


scris pe 12 dec 2009 20:50 de adrianmarius

baga codul 2945#*# si dupaia dai o resetare din fabrica.........asa am facut si eu si a mers
asta e pr cei cu probleme la playerul mp3
sus
Guest

Guest

cristi din satu mare intrati pe dj_cristi_2008


scris pe 29 dec 2009 02:25 de Guest

intrati pe aid meu dj_cristi_2008 ca si eu am lg kf510 si as vrea sa vb despre el
al meu mere perfect nare nimica
sus
Guest

Guest

Se reseteaza


scris pe 28 ian 2010 17:26 de Guest

am si eu o problema la tel. ....se reseteaza!!!!???trebuie dus la service sau trebuie sa-i fac eu ceva
sus
Guest

Guest

Re: o solutie


scris pe 15 feb 2010 12:43 de Guest

ia de pe net kd player si instaleaza-l poate iti merge. si eu am cautat cateva zile si dupa indelungi cautari ma gasit ceva. daca gasesti ceva mai bun scrie pe forum. bafta.

am si eu kf510 si mi se tot inchide are cineva vreo idee si daca ma suni suna dar el ete inchis
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 3 mar 2010 11:24 de Guest

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc


2945#*# -- reset
sus
Guest

Guest

Re: o solutie


scris pe 13 mai 2010 22:48 de Guest


am si eu kf510 si mi se tot inchide are cineva vreo idee si daca ma suni suna dar el ete inchis
'[si eu am aceiasi problema:-s mi se tott inchide cand il deschid:-s si nu ma tine nici bateria si nu prea ascult muzica..
sus
Anonymus27BZ

Newbie
3 mesaje

Re: lg kf510


scris pe 14 mai 2010 21:42 de Anonymus27BZ

Am si eu o problema urgenta , am nevoie de soft pt LG KD 510 imi puteti spune de unde iau un link ceva... ?
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 22 mai 2010 19:51 de Guest

Mie nu prea imi mai merge microfonul . O zi merge una nu ... se poate sa fie ceva de la setari ? Sau e trebuie sa il duc la reparat ?
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 2 aug 2010 15:24 de Guest

daca nu iti mai merge mp3 player la lg kf510 tasteaza codul 2945#*# si o sa iti mearga dar pierzi tot ce ai in telefon
sus
Guest

Guest

Re: Ceas


scris pe 18 sep 2010 22:27 de Guest

eu am o problema cu ceasul, nu stiu ce setari am facut ca ramane in urma, cand nu il folosesc, sa zicem ca e ora 10:00, si ma mai uit la 11 se vede ca a ramas la 10 dar se schimba rpd si arata ora corecta, care ar fi problema?


Nu este nici o problema.si al meu face la fel!probabil asa sunt ele setate..iti arata ultima ora la acre te ai uitat in tel dar in 2 sec revine la ora normala
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 19 sep 2010 10:40 de Guest

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc

sal is dan acuma am incercat si eu si daca nu ai cardul nuti merge dar bagati cardul inapoi si asteapta 20 sec si o sa vezi cati merge
sus
Guest

Guest

Re: Problema


scris pe 5 oct 2010 19:31 de Guest

am un lg KF 510 si ma tot trezesc ca il gasesc inchis , este posibil sa fie de la baterie, ca am vazut ca cand mai are putina baterie 2 imi zice baterie descarcata si apoi mi se inchide si cand il deschid imi apare full bateria. are cinvea vreo solutie?
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: Problema


scris pe 5 oct 2010 21:20 de xtreme

am un lg KF 510 si ma tot trezesc ca il gasesc inchis , este posibil sa fie de la baterie, ca am vazut ca cand mai are putina baterie 2 imi zice baterie descarcata si apoi mi se inchide si cand il deschid imi apare full bateria. are cinvea vreo solutie?
E posibil ca bateria sa-si fi atins limita de viata. Ce vechime are?
sus
Guest

Guest

Re: Ceas


scris pe 26 feb 2011 00:20 de Guest



nu kred k e vreo problema , asa face si al meu ..si nu am umblat pe nicaieri

Punel pe GTM+2 ka in romania asha este
sus
Pagina: 1 2 3 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact