Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 inapoi | inainte  

Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 9 mar 2010 22:07 de Guest

fratilor ....e ceva de capu acestui telefon ???
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 9 mar 2010 23:47 de Guest

fratilor ....e ceva de capu acestui telefon ???
sus
Guest

Guest

GBN - KS360


scris pe 16 mar 2010 18:47 de Guest

ALOHA!!!
In primul rand trebuie sa imi spun si eu o parere despre telefonul asta (pe care il am si eu), e bunutz (nici prost si nici prea bun). Touchscreen merge apasand butonul ala din stg. jos (fiind in ecranul de asteptare, nu in meniu sau alte alea) si astfel potzi sa formezi numere de telefon si sa cauti contacte apasand tasta de pe ecran din dr. sus. Pe net merge super ok, eu folosind si Opera Mini 4.2. Ca programe mai am si Google Maps, Yahoo Mobile (pentru mess si e-mail), Youtube Mobile si merg si ele destul de binishor. Ca teme, ca vad ca toti se vaita pe aici (printre care si eu) am incercat faza aia de pe Youtube cu tema de Iphone si nimic (nici ca mai incerc vreodata, de ce, fiindca am stat si m-am gandit oare cum e posibil sa nu existe un tutorial scris sau alte chestii ajutatoare de instalare dacat filmuletul ala de pe Youtube sau alte teme..., asa ca mai bine astept sau asteptati ca m-am cam gandit sa-mi iau altul). Videoclipuri merg numai in format .3gp sau .mp4 cu o rezolutie de 240 x 320 (eu folosesc pentru converti un fisier video programul Any Video Converter care e moca, si e destul de bun..., am chiar si filmul Avatar pe tel.). Referitor la camera, pe o scara de 1 la 5 d.p.d.v al calitatii pozelor si video, este de 3,5 (3 virgula 5). Am scris asa mult fiindca am vazut ca multi pe aici se repeta la intrebari de lene sa dea in urma pe forum sa afle.
Ahhh..., si era sa uit, daca vreti teme super luatzi-va LG KU990 ("i" sau fara "i", fiidca fratele meu are, si i-am bagat weekend-ul asta Theme Manager 3.2, si are niste teme de mori (tzi se taie respiratia).
Ne mai auzim!!!
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 1 apr 2010 23:55 de Guest

sal am o intrebare la lg ks360 merge sa intri in meniu cu touch screen???

nu nu mere
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 24 apr 2010 21:25 de Guest

Salut. Am LG KS360! Mi'am instalat tema cu iphone. Merge.. trebuie sa te duca capul. Va zic de pe acum...tema este ok.. doar ca este numai pe fundal alb. lucru care e cam deranjat pt cei care sunt obisnuitzi cu black. in sfarsit.. care vrea mai multe raspunsuri .. ma gasitzi pe ID" iulian_west86 ". Momentan incer sa modific alte fisiere cu alte teme.. sper sa reusesc.
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 29 apr 2010 20:42 de Guest

sal am o intrebare la lg ks360 merge sa intri in meniu cu touch screen???

nu frate nu mere sa intri in meniu cu touch screen nu merge decat sa formezi numere oricum e prea penal telefonu
sus
Guest

Guest

Re: chear vrei teme?


scris pe 1 mai 2010 01:33 de Guest

poi si cum iei softu ala?
sus
stefan_tudor1

Newbie
3 mesaje

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 9 mai 2010 16:21 de stefan_tudor1





pai imaginile le copiezi la imagini si mp3 la muzica
si o sa mearga
numai ca nuti chimba si meniul numai fundalul pe ecran

salut am si ca toti un ks 360 si am fost interesat de teme.ei sa stiti nu poate toata lumea sa instaleze teme pe acest model toti cei care vor teme sa mearga la un shop sau service de telefoane si acolo are sa te ajute cineva.
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 10 mai 2010 21:51 de Guest




Ms pt raspuns... raman dator .....Poate mai raspund si alti.... Respect!

P.S:- deci din cate am inteles la acest telefon nu exista cd de instalare, bagi doar cablu si il considera k un usb... faza e k am dezarhivat aceste teme le-am bagat in tel si knd intru unde sunt si pe orice as da click imi zice daca sa sterg sau nu... daca cumva stii cum se baga temele astea , .., raman dator.... nu sunt paralel cu tehnoogia asta .. numai k la ultimu telefon care l-am avut inainte de asta un Nokia N95 8gb ... acolo era simplu si cu ff multe oportunitati.. dar la LG asta..... habar nu am .. ms astept un raspuns



nu stiu nic ieu dar daca ai putea sa imi spui si mie cum se pun temele la acest telefon contacteazama pe id alien_angel_89@yahoo.com
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 14 mai 2010 20:46 de Guest

A reusit cineva sa bage filmulete in telefon?
Ca eu le bag si le gasesc in "another" si nici acolo nu merg
Va rog
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 18 mai 2010 19:51 de Guest



asta numiti voi teme ? :| sunt cateva poze si un .mp3...:|
sus
Guest

Guest

Re: GBN - KS360


scris pe 17 iun 2010 01:46 de Guest

ALOHA!!!
In primul rand trebuie sa imi spun si eu o parere despre telefonul asta (pe care il am si eu), e bunutz (nici prost si nici prea bun). Touchscreen merge apasand butonul ala din stg. jos (fiind in ecranul de asteptare, nu in meniu sau alte alea) si astfel potzi sa formezi numere de telefon si sa cauti contacte apasand tasta de pe ecran din dr. sus. Pe net merge super ok, eu folosind si Opera Mini 4.2. Ca programe mai am si Google Maps, Yahoo Mobile (pentru mess si e-mail), Youtube Mobile si merg si ele destul de binishor. Ca teme, ca vad ca toti se vaita pe aici (printre care si eu) am incercat faza aia de pe Youtube cu tema de Iphone si nimic (nici ca mai incerc vreodata, de ce, fiindca am stat si m-am gandit oare cum e posibil sa nu existe un tutorial scris sau alte chestii ajutatoare de instalare dacat filmuletul ala de pe Youtube sau alte teme..., asa ca mai bine astept sau asteptati ca m-am cam gandit sa-mi iau altul). Videoclipuri merg numai in format .3gp sau .mp4 cu o rezolutie de 240 x 320 (eu folosesc pentru converti un fisier video programul Any Video Converter care e moca, si e destul de bun..., am chiar si filmul Avatar pe tel.). Referitor la camera, pe o scara de 1 la 5 d.p.d.v al calitatii pozelor si video, este de 3,5 (3 virgula 5). Am scris asa mult fiindca am vazut ca multi pe aici se repeta la intrebari de lene sa dea in urma pe forum sa afle.
Ahhh..., si era sa uit, daca vreti teme super luatzi-va LG KU990 ("i" sau fara "i", fiidca fratele meu are, si i-am bagat weekend-ul asta Theme Manager 3.2, si are niste teme de mori (tzi se taie respiratia).
Ne mai auzim!!!



mie google mapsu nu vrea sa mi se downloadeze imi tot da eroare ...si nu numai la google maps chiar si la orice fisier , format 3gp mai mare de 300 de kb , tot la fel imi face, de ce oare ?..si am java scriptu activat...d
sus
Guest

Guest

Anonim#:-o


scris pe 19 iun 2010 11:01 de Guest

Temele astea pot fi folosite si pentru marca de tell lg kp201 cookie ??...
sus
Lgks360

Newbie
1 mesaje

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 1 iul 2010 20:52 de Lgks360

eu am incercat sa pun tema aia cu iphon dar cand conectez telefonu la pc imi da eroarea aceasta "restarting the phone..
port closed
error dring the sec-pac sending: For NAND sistems an EBL must be injected. Non
e was found."
imi puteti spune de ce??????????
sus
Guest

Guest

Teme pt LG KS360


scris pe 5 iul 2010 13:41 de Guest

Teme pt lg ks360 nu exista nu va mai obositi sa cautati..doar cele 2 din telefon..si alea de iphone de pe youtube..dar dk nu vrei sa ai un crash la telefon mai bine lasal asa. NU VA MAI OBOSITI.
..a si pt cei care nu stiu pt ce are si touch screen inafar de format numere te mai ajuta sa cauti in agenda ca sa nu mai tot glisezi tastatura , sunt 2 modalitati. 1 apesi tasta de touch screnn selectezi pe litere si scri numele dorit apoi apesi ok si iti va cauta in agenda, 2 sau apesi contacte apoi tasta de touch screen si scri numele dorit.in principiu este un telefon bunicel dk nul freci toata ziua si depinde si cum il prinzi....
sus
Guest

Guest

Teme pt LG gd330


scris pe 7 iul 2010 22:25 de Guest

vreau si eu teme stil iphone pt lg gd330..... nu gasesc pe nicun site
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 8 iul 2010 15:36 de Guest

cum ai facut sa mearga cardul pt ca eu nu pot baga nimic a-mi zice memorie plina pe tell si cardu e gol an el te rooog plss
transfera dupa tel pe card.nu iti ia transferul pe card il ia pe tel
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 12 iul 2010 16:34 de Guest

pai da fra dar cum ai reusit zine si noua mahhhh fra
sus
Guest

Guest

Re: Teme pt LG KS360


scris pe 13 iul 2010 22:46 de Guest

baga si tu id-ul meu scorpio_1777 si spunemi si mie cum sa activez tema te rog!!!
sus
Guest

Guest

Re: teme lg kf 510


scris pe 3 aug 2010 15:15 de Guest

sall stie careva teme pt lg KF 510 :|bagati id danny_zekar_star93@yahoo.com ma gasiti aici` plz dak ma puteti ajuta sau ku un sfat
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact