Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 inainte  

Guest

Guest

ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 7 feb 2009 19:40 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...
sus
ady_dinamo1994

Newbie
1 mesaje

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 14 feb 2009 11:22 de ady_dinamo1994

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...


despre java : nu poti sati instalezi doar dak descarci de pe netul telului.. sunetul cam slabutz.. in rest ft fain ..disine ft fain ..
sus
Guest

Guest

este un telefon perfect


scris pe 17 feb 2009 12:41 de Guest

es
as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...
sus
Guest

Guest

Re: este un telefon perfect


scris pe 16 mar 2009 16:41 de Guest

mda...partea proasta ii cea cu jocurile.......in rest e super telefonu`....scoate bn pozele,poti citi fisiere word(mai ales la lucrari > )
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 21 mar 2009 12:02 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...


peste nokia 6500 cu 10 clase nu ezita nu o sa ti para rau e superOK
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 21 mar 2009 12:04 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...


peste nokia 6500 cu 10 clase nu ezita nu o sa ti para rau e superOK
sus
Guest

Guest

sansung u800


scris pe 22 mar 2009 16:46 de Guest

Am achizitzionat un samsung u800 acu 1 luna in urma ...este un telefin bun..dar camera este mica 30
sus
Guest

Guest

Re: sansung u800


scris pe 18 apr 2009 13:08 de Guest

Am achizitzionat un samsung u800 acu 1 luna in urma ...este un telefin bun..dar camera este mica 30
cat te tine bareria fara sa asculti muzica sau sa te joci doar sa vorbesti
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 4 mai 2009 20:19 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...
nu va cumparati samsung sunt telefoane foarte proste si nu avem service pentru ele
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 5 mai 2009 14:38 de xtreme

nu va cumparati samsung sunt telefoane foarte proste si nu avem service pentru ele

Nu sunt de acord cu tine. Exista multe telefoane Samsung bune. Normal ca cele ieftine nu sunt chiar peformante.

Nici cu service-ul nu sunt de acord, orice telefon cumparat dintr-un magazin fizic sau online trebuie sa aiba garantie si service.
sus
Guest

Guest

Re: sansung u800


scris pe 20 mai 2009 00:08 de Guest

cat te tine bareria fara sa asculti muzica sau sa te joci doar sa vorbesti


daca nici nu te joci si nici nu asculti muzica te poate tine...cam 4 zile. pe mine cam asa ma tine. acu depinde de cat de mult vorbesti la el...
sus
Guest

Guest

Re: sansung u800


scris pe 25 mai 2009 09:13 de Guest



daca nici nu te joci si nici nu asculti muzica te poate tine...cam 4 zile. pe mine cam asa ma tine. acu depinde de cat de mult vorbesti la el...



saluate.
am luat si eu unul in w-e, pare foarte misto, insa mi se pare un pic dificil meniul (inainte am avut K750i).
camera este sub K750i, desi la S-E este e 2 mega, dar pozele nu arata rau.
memoria e de 1 giga
are suficiente functii, unele poate chiar in plus.
se pare ca bateria nu tine mai mult de 3-4 zile!!! la K750i ma tinea 6-7 zile, chiar dupa 3 ani !!!
in rest este ok.

sincer, nu m-a dat pe spate, dar nici nu am cautat asta !
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 30 mai 2009 20:07 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...
Ce te a determinat sa te gandesti la samsung, sfatul meu nu ti lua samsung indiferent de model, sunt considerate cele mai proaste telefoane, alege orice altceva dar nu samsung. am patito pe propria piele si nu mi mai trebuie unul am cumparat si de nou nu a mers, am aruncat 16mil degeaba, iar de garantii sc Hat Romania sunt niste handicapati nu sunt capabili de reparatii si daca ajungi acolo ramai uimit cati clienti cu probleme si ce tiganie poate sa fie acolo. am ramas cu o scarba fata de samsung si de sc HAT ROMANIA
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 22 oct 2009 15:02 de Guest

acelasi lucru am si eu de spus: feriti-va cat puteti de sc hat romania
nuiste scarbe nenorocite
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 25 oct 2009 19:51 de Guest

Frate ... care ma poate ajuta intr-o problema ... nu stiu de unde sa dau volumul mai tare de la sonerie ... in parti am doua butoane dar sunt de la volumul tastelor ... am cautat in setari de am inebunit ... ma poate ajuta cineva?
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 27 oct 2009 09:38 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...



sincer, se misca un pic cam greu.....maniul este un pic cam complex....pozele, nota 7 din 10 .iar bateria tine DOAR 3 zile...memorie ok.
teme fixe, sunetul pute fi mai bun...cam atat..
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 23 nov 2009 21:25 de Guest

Frate ... care ma poate ajuta intr-o problema ... nu stiu de unde sa dau volumul mai tare de la sonerie ... in parti am doua butoane dar sunt de la volumul tastelor ... am cautat in setari de am inebunit ... ma poate ajuta cineva?


dai la setari, profiluri tel dai select apoi iti apare normal, silentios... dai optiuni si dai mai jos unde scrie volum sonerie.
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 23 nov 2009 21:28 de Guest



dai la setari, profiluri tel dai select apoi iti apare normal, silentios... dai optiuni si dai mai jos unde scrie volum sonerie.




telefonul e ok doar k nu imi place cand te apeleaza cineva suna f incet si apoi dupa 3 sec se aude tare. eu am o problema NU STIU CUM SA APROPII ATUNCI CAND FAC POZE.
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 24 nov 2009 10:01 de Guest

Ce te a determinat sa te gandesti la samsung, sfatul meu nu ti lua samsung indiferent de model, sunt considerate cele mai proaste telefoane, alege orice altceva dar nu samsung. am patito pe propria piele si nu mi mai trebuie unul am cumparat si de nou nu a mers, am aruncat 16mil degeaba, iar de garantii sc Hat Romania sunt niste handicapati nu sunt capabili de reparatii si daca ajungi acolo ramai uimit cati clienti cu probleme si ce tiganie poate sa fie acolo. am ramas cu o scarba fata de samsung si de sc HAT ROMANIA


inseamna ca nu ai ajuns in alte service-uri GSM de firma. HAT ROMANIA e parfum pe linga CETELEM de ex. iar cu telefonul ala chiar ai avut ghinion. eu am devenit fan samsung de la D500. dupa ala nu am mai luat altceva decit samsung. si fara nici o problema, chiar si la cele ieftine. am chiar acum si un E250 care in afara de faptul ca nu e decit un telefon si atit, este chiar un supertelefon. si credema ca il cam exploatez, nu prea sta degeaba. si il am de un an si jumatate. acum vreau sa il schimb dar nu ma prea idur.
sus
Guest

Guest

Re: ce parere avetzi despre samsung u800?


scris pe 27 nov 2009 21:42 de Guest

as vrea sa-mi iau unul..?....ce zicetzi..se merita...e bun telul per ansamblu?...astept pareri...eventual de la cei care il detzin...ce parere au despre el....ms mult...
CREDEMA E UN TELEFON SUPER CU MP3 MP4 SI TINE BATERIA O SAPTAMANA
sus
Pagina: 1 2 3 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact