Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1  

gafonel

Newbie
1 mesaje

defectiuni ale telefonului samsung sgh-e250


scris pe 23 oct 2009 21:18 de gafonel

Buna sunt Costel din Iasi si sunt posesorul unui telefon samsung sgh-e250, am cateva probleme cu el.Cand ascult muzik pe el, dupa cateva minute o ia razna display-ul, incep sa se amestece culorile shi nuse mai poate lucra pe el pana nu il restartez.La fel se intampla cand vb mult cu cineva la tel, in plus se si incalzeste.


Cine ma poate ajuta? ?????????//??????
Il rog sa lase scris pe forum
sus
Guest

Guest

Re: defectiuni ale telefonului samsung sgh-e250


scris pe 21 nov 2009 15:04 de Guest

Buna ...nu iti pot raspunde la intrebarea ta pt ca nu stiu...dar te intreb eu.Si eu am samsung sgh e-250 dar nuu pot pune teme si nici jocuri din ce cauza?
sus
Guest

Guest

Re: defectiuni ale telefonului samsung sgh-e250


scris pe 1 dec 2009 23:31 de Guest

Buna sunt Costel din Iasi si sunt posesorul unui telefon samsung sgh-e250, am cateva probleme cu el.Cand ascult muzik pe el, dupa cateva minute o ia razna display-ul, incep sa se amestece culorile shi nuse mai poate lucra pe el pana nu il restartez.La fel se intampla cand vb mult cu cineva la tel, in plus se si incalzeste.


Cine ma poate ajuta? ?????????//??????
Il rog sa lase scris pe forum


Salut . Asta se intampla din cauza foliei.. in timp ea se "Roade" datorita frecarii.. si se duc acele mici portiuni care fac conexiunea cu display-ul.. .am si eu un astffel de telefon... la un moment dat datorita frecarii se poate intampla sa nu se mai vada nimic pe display... eu i-am schimbat folia si am dat un strat de scoci peste ea asta ca sa fiu sigur k nu o sa se mai "frece" atat de mult.
sus
Guest

Guest

Re: defectiuni ale telefonului samsung sgh-e250


scris pe 1 dec 2009 23:32 de Guest

Buna ...nu iti pot raspunde la intrebarea ta pt ca nu stiu...dar te intreb eu.Si eu am samsung sgh e-250 dar nuu pot pune teme si nici jocuri din ce cauza?


TEME nu am incercat niciodata sa iau d p net... dar o sa o fac acum, .. (sa vad dak gasesc cva).. in rest jocuri merg bagate.. merg in general jocurile JAVA,,,testat
sus
Guest

Guest

Re: defectiuni ale telefonului samsung sgh-e250


scris pe 12 nov 2010 11:07 de Guest

buna! am si eu o intrebare: nu mai imi merge dispay-ul la samsung gt-s5230. ce este de facut? va rog ajutati-ma. multumesc!
sus
Pagina: 1  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact