Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 19 inapoi | inainte  

marinian

Newbie
8 mesaje

Re: samsung c 3050


scris pe 13 sep 2009 14:23 de marinian

daca il inchid functioneaza alarma?

da functioneaza
sus
georgia_jojo

Newbie
3 mesaje

Re: samsung c 3050


scris pe 14 sep 2009 08:00 de georgia_jojo


da functioneaza

Neata! A doua zi dupa ce l-am luat am intarziat o ora la serviciu din cauza ca nu a functionat alarma si telefonul a fost inchis. Ziua urmatoare l-am lasat deschis si a sunat...
Si inca o chestie, nu ma avertizeaza cand depasesc nr de caractere pt un mesaj. Pot seta sa ma avertizeze? Mersi


Editat de georgia_jojo pe 14 sep 2009 08:03
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 14 sep 2009 12:38 de Guest


Neata! A doua zi dupa ce l-am luat am intarziat o ora la serviciu din cauza ca nu a functionat alarma si telefonul a fost inchis. Ziua urmatoare l-am lasat deschis si a sunat...
Si inca o chestie, nu ma avertizeaza cand depasesc nr de caractere pt un mesaj. Pot seta sa ma avertizeze? Mersi

Daca te uiti deasupra la mesaj cand il scri o sa vezi ceva de genul 1/12 parca adica esti in mesajul 1 din 12 cate poti trimite.....sau ceva de genu si cand depasesti 1 mesaj va scrie 2/12.....nu mai stiu sigur dar parca asa e eu am samsung e720 dar tata are c3050 si am vazut ca parca tot asa e
sus
marinian

Newbie
8 mesaje

Re: samsung c 3050


scris pe 14 sep 2009 14:15 de marinian

Am incercat sa-mi transfer muzica, imagini etc prin Bluetooth de pe calculator pe telefon, insa am intampinat o problema...nu reusesc sa intru pe cartela de memorie...imi da eroare...mi-a zis cineva ca e posibil de la soft sa apara problema...ma poate lamuri si pe mine cineva sau daca poate sa-mi dea informatii cum as putea sa fac transfer de fisiere dintre calculator si telefon. multumesc mult

Softul folosit de tine nu are acces la cartela de memorie....poti folosi f simplu softul de la bluesoleil care are acces si la cartele de memorie...softul il poti gasi probabil pe net dar vine si pe un cd odata cu portul bluetooth usb! deci nu incerca softul de la samsung.ro ca ala nu iti acceseaza cartela de memorie!
SO LONG!
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 14 sep 2009 17:44 de Guest

salut.teme pt c3050 poate gasiti pe www.waptrick.com, eu am un sony t280 si doar aici am gasit teme pt el,dar se spune ca sunt virusi,eu nu am luat nici unul pana acum,asa ca

pentru cei care au c3050 si au incercat,are streaming video?sau macar audio?
sus
georgia_jojo

Newbie
3 mesaje

Re: samsung c 3050


scris pe 14 sep 2009 19:03 de georgia_jojo


Daca te uiti deasupra la mesaj cand il scri o sa vezi ceva de genul 1/12 parca adica esti in mesajul 1 din 12 cate poti trimite.....sau ceva de genu si cand depasesti 1 mesaj va scrie 2/12.....nu mai stiu sigur dar parca asa e eu am samsung e720 dar tata are c3050 si am vazut ca parca tot asa e

mersic. Si cu alarma cum o rezolvam?


Editat de georgia_jojo pe 14 sep 2009 19:04
sus
Guest

Guest

Re: Samsung C3050


scris pe 15 sep 2009 17:35 de Guest


am inteles ca suporta maxim 2 gb


eu am card de 4gb si merge si mai mare...
sus
Guest

Guest

Re: Samsung C3050


scris pe 16 sep 2009 23:03 de Guest



eu am card de 4gb si merge si mai mare...



merge pana la 8 giga
sus
marinian

Newbie
8 mesaje

Re: Samsung C3050


scris pe 18 sep 2009 23:36 de marinian

Cum putem instala pe tel asta un fisier .jar sau .jad? explicati-mi si mie ca la mine nu imi afiseaza optiunea install pe tel ...nu stiu ce sa-i fac...am incercat i-am activat codul de instalare dar tot asa imi face...ia incercati si voi sa descarcati un fisier .mp4 sa vedeti daca il deschide? la mine nu-l deschide...vede doar fisierele pe care le filmeaza telefonul....ce putem face? eu vreau sa vad clipuri de pe net pe el care sunt in format mp4 asa ca...cum pot face asta?
sus
Guest

Guest

Re: Samsung C3050


scris pe 20 sep 2009 12:34 de Guest

salutare astazi mi-am achizitionat si eu unul si din ce am citit pe aici e destul de performant [ card , cablu de de date] dar bateria cate zile tine??


si vreau sa stiu cum opresc acele sunete ca sunt stresante [de la tastatura ]
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 21 sep 2009 10:53 de Guest

am nevoie de ajutor pot ca sami trag melodii din calculator direct pe telefon fara card fara cablu didactik??
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 23 sep 2009 19:03 de Guest

Bag de seama ca aici se pun numai intrebari, raspunsuri mai putine. Ce rost au intrebarile astea asa de multe daca nimeni nu raspunde? Candva, daca dati mai inapoi am pus si eu doua link-uri cu aplicatii si jocuri pentru acest tip de telefon si v-am rugat sa-mi raspundeti daca va merg. Toata lumea intreaba de cat tine bateria...la ce conteaza asa mult daca acum toate tel au acumulator cu Li- Ion si se pot pune in priza cat si cand vrei??????



Imagine(003).jpg (225.01 KB)
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 24 sep 2009 21:54 de Guest

Bag de seama ca aici se pun numai intrebari, raspunsuri mai putine. Ce rost au intrebarile astea asa de multe daca nimeni nu raspunde? Candva, daca dati mai inapoi am pus si eu doua link-uri cu aplicatii si jocuri pentru acest tip de telefon si v-am rugat sa-mi raspundeti daca va merg. Toata lumea intreaba de cat tine bateria...la ce conteaza asa mult daca acum toate tel au acumulator cu Li- Ion si se pot pune in priza cat si cand vrei??????



Unele merg altele nu merg
ce sa-i faci! e un telefon tare limitat! fisierele mp4 nu le vede decat cele pe care le filmeaza el , e lamentabil , bine ca cel putin putem vorbi la telefon
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 26 sep 2009 11:52 de Guest

stie cineva daca intru pe messenger de pe tel unde este "_" va og ajutor ca ma enerveaza la culme
sus
Guest

Guest

Re:roxa


scris pe 26 sep 2009 17:14 de Guest

si pe mine m-ar interesa un lucru: am un samsung c 3050 ce l-am decodat de curand.si totusi nu pot sa-mi dau seama de ce cardul meu de memorie nu merge .acesta mergea pe telefonul meu anterior.v-as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde la intrebare.
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 26 sep 2009 17:18 de Guest


Softul folosit de tine nu are acces la cartela de memorie....poti folosi f simplu softul de la bluesoleil care are acces si la cartele de memorie...softul il poti gasi probabil pe net dar vine si pe un cd odata cu portul bluetooth usb! deci nu incerca softul de la samsung.ro ca ala nu iti acceseaza cartela de memorie!
SO LONG!

mersi mi-ai fost de mare ajutor
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 27 sep 2009 11:14 de Guest

stie cineva daca intru pe messenger de pe tel unde este "_" va og ajutor ca ma enerveaza la culme

PAI INTRI IN GOOGLE DE PE TEL, CAUTI YAHOO MESSENGER, TE LOGHEZI SI ASTA E TOT. MIE IMI MERGE, ASA AM FACUT. SA-MI SPUI DACA TI-A MERS SI TIE, K?


Imagine(003).jpg (225.01 KB)
sus
Guest

Guest

Re: Samsung C3050


scris pe 29 sep 2009 16:41 de Guest

salutare astazi mi-am achizitionat si eu unul si din ce am citit pe aici e destul de performant [ card , cablu de de date] dar bateria cate zile tine??


si vreau sa stiu cum opresc acele sunete ca sunt stresante [de la tastatura ]

intri in setari,profile,dai EDITARE PROFIL si apoi sageata drepta de doua ori si iti apare TASTATURA si ii dai de acolo
sus
Guest

Guest

Re: Samsung C3050


scris pe 30 sep 2009 21:22 de Guest

Multumesc mult (*)
sus
Guest

Guest

Re: samsung c 3050


scris pe 2 oct 2009 23:29 de Guest


ptin cablu de date poti sa iti bagi
AM CABLU DE DATE,TEL.IL RECUNOASTE,DAR PE CALC.NU IMI APARE NIMIC
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 19 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact