Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 inainte  

czirjak_ciprian

Newbie
2 mesaje

un golf pe zi si neatentia te lasa cu bani dati degeaba daca participi de pe un abonament la interne


scris pe 11 nov 2008 18:14 de czirjak_ciprian

in caz ca nu stiati si participati la concursul oferit de vodafone un golf pe zi de pe abonamentele la internet prin intermediul vodafone sms atunci ati face bine sa sunati la dinsi si sa lasati cica un numar de sim cu voce in cazul in care ipotetic vorbind aveti norocul sa fiti selectati ca si castigatori intruna din zile deoarece procedura de anuntare din regulamentul promotiei nu prevede explicit modalitatea de anuntare a cistigatorilor si in cazul celor cu abonament la internet chiar nu stiu cum fac dinsi sa ia legatura telefonica .Deoarece si eu am fost in situatia respectiva si dupa ce am citit atent regulamentul am sunat la serv rel cu clienti si acestia au ramas surprinsi de situatia in care sau aflat deoarece la intrebarea ce inseamna fraza (anuntare telefonica)nu au reusit sa imi spuna daca aceasta se face si prin sms deoarece dinsi au uitat ca au clienti care pot trimite numai sms si acestia nu pot fi sunati sa li se comunice ca au fost alesi cistigatori deoarece dupa cele relatate de operatori lor telefonici procedura de anuntare nu cuprinde si anuntarea prin sms asa ca cei care au participat la concurs de pe acest tip de abonament au dat bani degeaba deoarece nu vor fi contactati nici o data si premiul ce li sar fi cuvenit se va da la una din rezerve va spun acestea deoarece ma-m ofticat foarte tare deoarece nu mi se pare corect ca clientul platitor sa se auto sesizeze si sa verifice daca va fi contactat in anumite situati si ca raspuns sa primesti (da totusi faceti rost de un numar de telefon si lasatil ca numar de contact eu consider ca dat find faptul ca un utilizator al serviciului lor o data ce plateste nu mai trebuie sa isi faca griji daca va fi contactat sau nu acestea trebuiau sa si le faca dansi cind au conceput regulamentul promotiei si in loc sa zica (toti utilizatori vodafone pot participa)puteau spune (cu exceptia celor cu abonament vodafone sms)sau sa includa in modalitatea de anuntare si anuntarea prin sms daca va ajutat cu ceva va multumesc si inca o data grija mare ca veti crede ca aveti sanse de castig dar din contra daca participati de pe vodafone sms este ca si cum ati da bani la cersetori va multumesc.
sus
Guest

Guest

Re: un golf pe zi si neatentia te lasa cu bani dati degeaba daca participi de pe un abonament la interne


scris pe 1 dec 2008 17:36 de Guest

Fratilor yo am sunat-o pe una care cica a castigat un Touareg la Vodafone (Maria Mandroiu 07281482150) si saraca femeie nici n-a stiut despre ce vorbesc, la sfarsit sa-mi spuna ca de fapt asa e, k a castigat si k i se va da premiul la sfarsitul campaniei... Vodafone isi chiar bate joc de noi...pey dk as fi castigat intradevar si m.ar fi sunat si basescu si tot i.as fi zis din prima cu mare bucurie k eu sunt castigatorul... Am 21000 de puncte la concursul un golf pe zi dar degeaba...iar aia care a kstigat d 3 ori aproape consecutiv...oricum sun maine la Opc, la Antifrauda Politia Capitalei s.a.m.d. ! Dk sunteti jme, cei kre cred k-i tzeapa, hai sa ne intalnim toti undeva, mergen cu totii la Vodafone...si sa mai specific ca toti care sunt pe lista de castigatori au mai castigat si in alte concursuri de la companii precum Orange, Cosmote, Petrom...oare chiar asa sa fim pacaliti, injositi cu tot felul de raspunsuri idioate din partea operatorilor care organizeaza astfel de concursuri ?????????
sus
Guest

Guest

Re: un golf pe zi si neatentia te lasa cu bani dati degeaba daca participi de pe un abonament la int


scris pe 8 dec 2008 13:36 de Guest

Fratilor yo am sunat-o pe una care cica a castigat un Touareg la Vodafone (Maria Mandroiu 07281482150) si saraca femeie nici n-a stiut despre ce vorbesc, la sfarsit sa-mi spuna ca de fapt asa e, k a castigat si k i se va da premiul la sfarsitul campaniei... Vodafone isi chiar bate joc de noi...pey dk as fi castigat intradevar si m.ar fi sunat si basescu si tot i.as fi zis din prima cu mare bucurie k eu sunt castigatorul... Am 21000 de puncte la concursul un golf pe zi dar degeaba...iar aia care a kstigat d 3 ori aproape consecutiv...oricum sun maine la Opc, la Antifrauda Politia Capitalei s.a.m.d. ! Dk sunteti jme, cei kre cred k-i tzeapa, hai sa ne intalnim toti undeva, mergen cu totii la Vodafone...si sa mai specific ca toti care sunt pe lista de castigatori au mai castigat si in alte concursuri de la companii precum Orange, Cosmote, Petrom...oare chiar asa sa fim pacaliti, injositi cu tot felul de raspunsuri idioate din partea operatorilor care organizeaza astfel de concursuri ?????????

esti un mare tantalau amice.....
sus
Guest

Guest

Re: un golf pe zi si neatentia te lasa cu bani dati degeaba daca participi de pe un abonament la int


scris pe 8 dec 2008 22:00 de Guest


esti un mare tantalau amice.....



de ce spui ca e unmare tantalau? explica-ne, te rugam!
sus
Guest

Guest

Re: un golf pe zi si neatentia te lasa cu bani dati degeaba daca participi de pe un abonament la int


scris pe 9 dec 2008 22:11 de Guest




de ce spui ca e unmare tantalau? explica-ne, te rugam!



ma nush de unde ai facut u rost de nr acela...da oricum nu e bine sa faci public oricarei persoane nr de tel...ca cine stie cine o asalteaza cu apeluri,ca sa vezi cum sta treaba ,femeia e sunata si ii zice ca e castigatoare...apoi dupa vreo 3,4 zile apare pe site..nu cred ca u ai stiut castigatorul inainte ca ea sa apara pe site..mai ales inaintea celora care desemneaza castigatorii...fii serios
sus
Guest

Guest

Re: un golf pe zi si neatentia te lasa cu bani dati degeaba daca participi de pe un abonament la int


scris pe 14 dec 2008 19:26 de Guest




ma nush de unde ai facut u rost de nr acela...da oricum nu e bine sa faci public oricarei persoane nr de tel...ca cine stie cine o asalteaza cu apeluri,ca sa vezi cum sta treaba ,femeia e sunata si ii zice ca e castigatoare...apoi dupa vreo 3,4 zile apare pe site..nu cred ca u ai stiut castigatorul inainte ca ea sa apara pe site..mai ales inaintea celora care desemneaza castigatorii...fii serios


Dar spuneti voi care stiti care este adevarul ca eu si azi am donat un Euro la concursul asta pentru 5010 puncte !!! este foarte tentant , ai o speranta dar daca este totusi o cacialma prin reteaua mobila Vodafone si nimeni nu se autosesizeaza , trebuie sa facem ceva !!! Lasati oamenii care mai stiu cite ceva sa spuna ce au de spus ca sa mai aflam si noi cite ceva si sa nu mai aruncam cu banii pe geam ca doar este criza , nu ??!!!
sus
Guest

Guest

Ady


scris pe 15 dec 2008 08:51 de Guest

bai frate si eu am 92030 de puncte de ceo fii alea si ma tot aburesc dar nu ii neaparat ca ramai cu banii dati dar macar ii o firma serioasa nu ar trebui sa ii bata joc de clienti. in fine asta este Romania
sus
Guest

Guest

Re: Ady


scris pe 16 dec 2008 13:17 de Guest

bai frate si eu am 92030 de puncte de ceo fii alea si ma tot aburesc dar nu ii neaparat ca ramai cu banii dati dar macar ii o firma serioasa nu ar trebui sa ii bata joc de clienti. in fine asta este Romania

120 000 de puncte
sus
Guest

Guest

Yo Agent


scris pe 22 dec 2008 13:53 de Guest

bai frate si eu am 92030 de puncte de ceo fii alea si ma tot aburesc dar nu ii neaparat ca ramai cu banii dati dar macar ii o firma serioasa nu ar trebui sa ii bata joc de clienti. in fine asta este Romania



salutare aviz amatorilor e o teapa cat casa, problema e ca inca nu a-ti muscato cu cei ce fac concursuri de acest gen. Sincer nu vad ca a-ti putea castiga daca nici macar nu e nici o tragere sau altceva de genul acesta
sus
Guest

Guest

Re: Ady


scris pe 2 ian 2009 18:23 de Guest

437780 puncte
sus
Guest

Guest

Re: Ady


scris pe 7 ian 2009 18:35 de Guest

[daca sunt atat de corecti de ce nu apar nicaieri acesti castigatori sau isi impart premiile intre ei ?quote]437780 puncte
sus
Guest

Guest

Re: Ady


scris pe 8 ian 2009 12:22 de Guest


120 000 de puncte


Sotul meu are 172000 de puncte si eu am vreo 70000 asha k, gluma e gluma,dar cand va veni factura nu ma voi mai gandi la masina. Si cea mai tare chestie este k nu ne-am invatat minte, tot mai apare un mesaj tentant si mai trimitem alte sms-uri, dar totul pentru o cauza buna, sa marim burtile celor de la vodafone, pentru ca toata lumea se gandeste k merita asha o investitie doar premiul e o masina, nu? d c nu as plati 10 mil la tlf k doar voi castiga o masina. Fratilor traim in Romania si cand se vor da intradevar masini pe gratis nu ni se vor da noua, fraierii de rand care spera sa se aleaga cu o masina dintr-un concurs prin sms. Sa fim seriosi.
sus
Guest

Guest

Re:


scris pe 8 ian 2009 13:51 de Guest

azi, 1.014.090 puncte.....
sus
Guest

Guest

Re: hmmm


scris pe 8 ian 2009 19:29 de Guest

1.534.080 puncte, si nimic !! multumim vodafone ))
sus
Guest

Guest

Re: hmmm


scris pe 8 ian 2009 20:35 de Guest

degeaba ai puncte daca n-ai noroc )
sus
Guest

Guest

Re: hmmm


scris pe 20 ian 2009 15:46 de Guest



3600000 DE PUNCTE SI NIMIC! MULTUMIM VODAFONEjavascript:;
sus
Guest

Guest

Re: hmmm


scris pe 26 ian 2009 23:48 de Guest



la sf promotiei am avut si eu peste un milion de pc. Cu 2 sapt inainte de sfarsit am primit un tel de la nr 8787 si mi-au zis k am castigat un tel LG KF 310 . dar in timpul campaniei l-am platit cu varf si indesat prin intermediul facturii. a trebuit sa le dau un nr de fax unde sa imi trimita un formular de revendicare al premiului pe care l-am completat si l-am trimis inapoi. ink nimik.......
P.S. pe mandroiu maria o cunosc personal suntem din acelasi oras si este adevarat k a castigat tuaregul . ea a trimis timp de 6 ore sms in coninuu nestiind despre tariful de 1 euro pe mesaj. a avut o factura de 500 euro . participarea ei a coincis cu data extragerii tuaregului si va ganditi cam cate pc a avut , avand in ved k era inceputul campaniei si lumea nu se prea omora. dak o sa primesc amaratul ala de tel sau o sa o vad pe d-na maria plimbandu-se cu tuaregul am sa va anunt sa va linistesc . bye
sus
Guest

Guest

nu e obligatoriu sa incercati


scris pe 3 feb 2009 23:34 de Guest

clar, poti sa ai n puncte; totul tine de noroc si de credinta ta in asta, nu te obliga nimeni sa joci, sa incerci, e ca si la loterie !!! nu intelegeti ca nu va fenteaza nimeni ? v-a obligat cineva sa trimiteti SMS-uri? ati trimis pentru ca ati sperat ! doar nu credeti ca toti care trimit TREBUIE sa castige ! sau, cu cat mai multe puncte ai, cu atat esti mai indreptatit sa castigi ! Fals ! cu atat mai mult iti cresc sansele de castig, dar asta nu inseamna cu certitudine ca vei castiga !!! Acum , sa recunosc: sunt printre castigatori, am vreo 2 milioane de puncte, puteam sa nu castig, sa platesc ca nebunu facturile, mi-am asumat chestia asta, jocul, de la inceput....deocamdata nu am fost anuntat de nicio festivitate, daca nu va fi, asta e, in continuare cred si sper ca o farama de noroc se va arata si pe strada mea, daca nu acum , altadata...norocul surade celor care incearcam nu celor care se plang ca sunt ghinionisti , celor care dau vina pe ...
sus
Guest

Guest

corect


scris pe 3 feb 2009 23:57 de Guest

corect!
nu sunt printre castigatori, am avut vreo 700.000 de puncte, multe dupa parerea mea, bani multi dati, dar in speranta ca voi castiga...n-a fost sa fie...ati citit regulamentul toti astia care comentati ? cred ca nu! ati raspuns la SMS-uri direct si ati sperat si necastigand, injurati...cica multumesc Vodafone, am sapte milioane de puncte si nimic, ironic: Multumim Vodafone! exact cum zice ala de dinainte: v-a obligat cineva ??? evident ca pe asta se bazeaza o astfel de actiune: cat mai multi care incearca( nu fraieri !), deci chiar nu fraieri, ci din cei care cred ca norocul le poate surade... studii de piata, chestii sociale, nu ies in pierdere...deci, trebe sa credeti, sa sperati ca puteti castiga la alte promotii sau in viata veti avea noroc, undeva, candva...chiar ii dau dreptate celui care zice el ca a castigat, bravo lui, a avut mai mult noroc decat mine de data asta
sus
Guest

Guest

prostie


scris pe 3 feb 2009 23:59 de Guest

prostie, eu nu cred, eu cred ca astia ne fura in continuare, probabil ca daca luam lista castigatorilor gasim cateva nume rude cu aia care lucreaza acolo
sus
Pagina: 1 2 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact