Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 13 inapoi | inainte  

Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 3 ian 2010 22:37 de Guest

asa am patit si eu... pur si simplu dai cu degetu in sus pe ecran si dispare... dak dai invers apar iar

da totusi la ce folosesc butoanele alea 1 2 3 ,dinc ate am obs eu nu fac nimic :|
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 4 ian 2010 12:43 de Guest


da totusi la ce folosesc butoanele alea 1 2 3 ,dinc ate am obs eu nu fac nimic :|


telefonul are 2 descktop-uri cel cu 3 butoane si cel fara (ai sa observi ca sus sunt 2 mici iconite care se albasrtesc cand esti pe unul din ele)
primul fara cele 3 numere poti bune diverse programe apasand butonul de deasupra butonului de meniu
in cel cu trei numere poti pune contacte pe oricare din cele 3 pagini pe care le schimbi cand apesi pe 1 2 sau 3. le pui apasand pe butonul de deasupra celui de meniu care acum are alta functie (si alta iconita este un +)
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 4 ian 2010 16:01 de Guest

cei care aveti acest telefon dati add pe adorian_iulian sa imi dati niste pareti despre cum faceti pozele si daca merita sa mi-l cumpar va rog mult de tot raman dator
sus
Guest

Guest

Re: Umpic de ajutor


scris pe 4 ian 2010 23:01 de Guest

Buna
Am si eu o intrebare: am ceva clipuri video pe calculator si vreau sa le pun pe card dar nu reusesc
am pus poze muzica dar clipuri nu am reusit
A mai patit cineva la fel


Incearca sa conectezi la usb-urile de pe placa de baza direct nu pe cele din fata. este diferenta intre ele. cele din fata au o placa mica pt usb (cele de pe carcasa) care are un driver pe care nu inteleg de ce telefonul da eroare cand conectez pe ele( eroare dispare cardul si spune ca nu exista un card in telefon). Am descoperit faptul ca daca il conectez direct in spate pe placa de baza dispare aceasta problema. mi-am dat seama de acest lucru deoarece am incercat si pe laptop si acolo mergea si nu intelegeam care e diferenta. este o chestie ciudata nu am intalnit si la alte telefoane.
sus
mariusyca007

Newbie
1 mesaje

Re: Umpic de ajutor


scris pe 6 ian 2010 21:01 de mariusyca007



vreau si eu structura de directoare necesara pt WeTravel va rog mult...
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: Umpic de ajutor


scris pe 7 ian 2010 11:02 de xtreme



vreau si eu structura de directoare necesara pt WeTravel va rog mult...
O gasesti pe prima pagina din topic http://www.emobil.ro/forum/lg/gt_505_pagina1.html


Editat de xtreme pe 7 ian 2010 11:02
sus
AlinCostin

Newbie
3 mesaje

Re: GT 505


scris pe 7 ian 2010 11:52 de AlinCostin

am si eu un gt 505 nou si pe intuneric in partea dreapta jos se observa o pata galbuie,touchu merge bine in zona aia,totul e ok nu prea mar deranja dar mie frik pe parcurs...{lumina e cum ar proveni de la un led de ala de sub display qm e la 1100 sau cv in gen,astept rasp



si la mine se vede aceeasi lumina.. se mai vede la altcineva?
sus
Guest

Guest

Re: LG GT505


scris pe 7 ian 2010 20:26 de Guest

Salut as avea si eu o intrebare, mi-am luat un lg gt505 si am o proble cu radioul. Adica acasa nu pind decat un singur post de radio si ala cu gajaituri ca nu se intelege nimic. Dar cand merg in prin Brasv prind cam 15 posturi din care doar vreo 5 clare restul cu gajaituri. Stie cineva care e problema sau a mai patit cineva asa ceva? PS: acasa din acelasi loc de unde cu lg gt505 nu prind nici un post de radio cu alte telefoane prind cam 15 posturi de radio si toate clare

Pai depinde unde stai in Brasov.....in oras...sau mai....
sus
odutzu

Newbie
6 mesaje

Re: GT 505


scris pe 7 ian 2010 20:27 de odutzu

alin da add la many_man{odutzuuu} sa vedem dk ai la fel k mn problema sa poate gasim vro rezolvare,oriqm stai calm k iti zic k nu e grava treaba
sus
rovi

Newbie
1 mesaje

sonor lg505


scris pe 7 ian 2010 23:29 de rovi

[difuzorul chiar daca e dat la minim se aude foarte tare.stie cineva ce e de facut sau il duc la service
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 8 ian 2010 20:17 de Guest

intoarcete la ecranul de inceput,si ai 2 cerculete mici sus,unu cu un bust(in dr.) si 1 cu 2 patratele si treci cu creionul,sau cu degetul de pe unul pe altul
Salut. Sunt nou, am si eu unul lg gt505.
Si nu stiu ce am facut ca imi apare pe deskop tele. trei butoane 1 2 3 si butonul de scurtaturi nu mai functioneaza ,il apas si imi intra in agenda. Cum se revinne inapoi?
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 9 ian 2010 16:08 de Guest

Un telefon foarte bun si recomand tuturor care au dubii. Wi-Fi'ul este gratuit , se poate instala We Travel ( pentru navigator GRATUIT ) se poate personaliza in multe feluri,iar pentru cei cu adevarat fanatici , se poate resofta sa accepte si teme. Se aude bine , touchscreenul este chiar superb si merge foarte bine fata de alte telefoane , se pot pune filme in format mp4/3gp , se pot vedea full screen daca le faceti la rezolutia necesara . Nota 9.5
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 9 ian 2010 18:12 de Guest

mai poate da cineva linkul ala spre transfer.ro....acela de pe prima pagina nu mai este valabil
sus
Guest

Guest

Intrebare


scris pe 9 ian 2010 18:59 de Guest

De curand miam luat si eu un telefon LG gt505. As vrea sa aflu daca pot avea theme pe el si cum sa le instalez si de unde pot download un soft pentru acesta??
sus
Guest

Guest

LG gt505 Dori


scris pe 10 ian 2010 17:01 de Guest

Chiar ieri mi-am cumparat acest telefon este foarte bun gps e cat de cat bun doar nu ai vrea sa si vorbeasca la pretul de 69 de euro doar un gps costa peste 100 de euro.Telefonul prin gps arata toate autostrazile cele mai importante restaurante baruri tot felul.Eu si asa nu lam luat pentru gps dar este foarte bun.Touch-screnul merge superb...pozele le face foarte bine avand focalizare automata si un blitz bunicel.Pe mine ma interesat sa iasa bine pozele facute pe calculator nu pe telefon si chiar sunt bune.Depinde cum faci cu blitzul prea aproape iese alba fata dar lasa-ti blitzul la auto ca sa fie totul bine.Sunt multumit de telefon se aude si difuzorul tare...videoclipurile le citeste se vad bine va recomand acest telefon inainte sa il iau tot am mai avut dubii dar acum nu mai am.Nota telefonului 9,7
sus
Guest

Guest

Dori


scris pe 10 ian 2010 17:03 de Guest

apropo daca vreti sa stiti ceva despre telefon sau imagini cum face ca asta mi-am dorit eu inainte sa mil iau contacteaza idul adorian_iulian
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 11 ian 2010 01:11 de Guest

mai poate da cineva linkul ala spre transfer.ro....acela de pe prima pagina nu mai este valabil



De la horatyu

AICI e o arhiva cu tot ce vrei http://www.easysurf.ro/oaamk19y1a2y/Arhiva_WeTravel-Transfer_RO-29Dec-2f1d7f.zip.html

Aici e harta Romaniei FULL http://www.easysurf.ro/ggqdze1r42mi/Romania_1257424731296_2_.zip.html pe asta o dezarhivezi si pui peste Folderul " MAP " tot ce e acolo
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 12 ian 2010 12:29 de Guest

sall da cu degetul pe ecran in dreapta si dispar numerele
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 12 ian 2010 12:44 de Guest

DAI IN LATERAL SI ATUNCI REVINE
sus
Inu

Newbie
1 mesaje

Re: GT 505


scris pe 13 ian 2010 00:14 de Inu

salutare,

mi-am instalat si eu We travel dar cand il deschid imi zice No map data! si imi arata doar un triunghi verde in mijlocul ecranului.
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 13 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact