Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13 inapoi | inainte  

Guest

Guest

Re: Help


scris pe 4 feb 2010 19:37 de Guest

am si eu o problema la pasul 16 Mergi inapoi in MyStuff si alegi Phone (al doilea TA, others si click pe WeTravel.jad knd incerc sa downloadez imi da autentification failed de ce??
sus
Guest

Guest

cv ciudat


scris pe 5 feb 2010 11:33 de Guest

de cand am telu{1 luna si cv} displayu era foarte elastic,intra degetu knd apasam,azi lam butonat pt prima data la incarcat,iar acum displayu nu mai e la fel,este foarte rigid:| ciudat no? oare ce so fi intamplat.........a si app intre capacul de la baterie si tastele pentru camera,sunet,blocaj..am un mic spatiu alb....mai are cineva la fel?
sus
Guest

Guest

Re: GT 505


scris pe 7 feb 2010 00:11 de Guest

mah! asa am patzit sh eoX(
idiii!!!!!!!!!!!
muta cu degethu de pe ecran inspre stanga!!!!!!!!!
sus
Guest

Guest

Re: setari gps gratis


scris pe 7 feb 2010 00:13 de Guest

nho bun! am sh eo o intrebare
cum fuk sa nu se auda knd fuk poza?:| k nush cum helllllllllllpppppp!!!!!!!!!
sus
Guest

Guest

Re: SIM RDS


scris pe 7 feb 2010 15:45 de Guest


salut tuturor! de ieri sunt si eu posesorul unui gt505. ma intereseaza daca vreunul dintre voi a incercat conectarea la internet si implicit navigarea avand in telefon sim-ul de la rds mobil. ar trebui sa se poata, dar nu stiu ce setari sa fac la telefon. in felul asta, poti folosi telefonul ca pe un laptop, dar nu ca telefon. va rog mult sa-mi spuneti si mie daca stie cineva! multumesc anticipat!
se poate eu l-am decodat si merge dar trebuie facute niste setari pe la internet profiles ,acces point si streaming ca sa vezi si pe youtube eu am mers la ei sa-mi faca setarile vezi ca sunt niste gagici angajate care habar n-au cauta si tu un barbat
sus
Guest

Guest

Re: setari gps gratis


scris pe 7 feb 2010 21:42 de Guest

cine stie cum poti bloca "tastatura" si sa iti ceara cod cand o deblochezi.Stiu ca poti sa o blochezi de fiecare data dar eu vreau sa se blocheze in mod automat cand nu mai butoez si cand vreau iar sa butonez sa ceara cod astfel incat daca il uit pe noptiera sa nu poata nevasta sa umble in telefon
ca nu de fiecare data il blochez ...

cel mai prost telefon pe care l-am avut...

e adevarata chestia cu mesajele...nu poti sa stergi ultimele contacte la care ai trimis sms NASPA
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: Help


scris pe 8 feb 2010 14:38 de florin85

am si eu o problema la pasul 16 Mergi inapoi in MyStuff si alegi Phone (al doilea TA, others si click pe WeTravel.jad knd incerc sa downloadez imi da autentification failed de ce??





Schimba data tel din 2010 in 2009 si o ati mearga !
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: setari gps gratis


scris pe 8 feb 2010 14:42 de florin85

nho bun! am sh eo o intrebare
cum fuk sa nu se auda knd fuk poza?:| k nush cum helllllllllllpppppp!!!!!!!!!


exista o posibilitatea dar ii mai dificila
din meniu nu se poate , deci trebie sa intri in meniul telefonului ( folosind un bluetooth ) si sa cauti sunetele de la camera si sa le stergi
Alta posibilitate nu cred k exista
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: SIM RDS


scris pe 8 feb 2010 14:44 de florin85

se poate eu l-am decodat si merge dar trebuie facute niste setari pe la internet profiles ,acces point si streaming ca sa vezi si pe youtube eu am mers la ei sa-mi faca setarile vezi ca sunt niste gagici angajate care habar n-au cauta si tu un barbat




Aici aveti setarile de care aveti nevoie


LG_GT505_Useful_Settings.doc (41.50 KB)
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: setari gps gratis


scris pe 8 feb 2010 14:53 de florin85

sus
alcaz

Newbie
18 mesaje

Re: SIM RDS


scris pe 8 feb 2010 18:23 de alcaz


sa nu intelegi gresit! eu am unul "liber". functioneaza in toate retelele, de aia intreb. dar mare smecherie nu este sa-l deblochezi la un service. merita daca ai de gand sa-l folosesti si la ce ma gandesc eu sa-l folosesc.



Da la ce te gandesti sa-l folosesti ? Ca poate devine interesant si pentru altii...

Asta...daca nu-i secret !!!!
sus
Guest

Guest

Re: setari gps gratis


scris pe 8 feb 2010 21:16 de Guest

sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: setari gps gratis


scris pe 9 feb 2010 13:13 de florin85

sus
dragosbogdan

Newbie
2 mesaje

Re: setari gps gratis


scris pe 9 feb 2010 22:00 de dragosbogdan

transfera-mi si mie directoarele te rog
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: setari gps gratis


scris pe 10 feb 2010 07:59 de florin85

transferami-le si mie
te rog.multumesc



Pt directoare We Travel trim un email la floryn_drg_85@yahoo.com sau add floryn_drg_85
sus
Guest

Guest

Re: :-??


scris pe 10 feb 2010 18:59 de Guest

SUNT THEME DAR PLATITE... SI EU CAUT FREE ... CAND VOI GASI VOI SCRIE PE FORUM..
nu gasesti
sus
Guest

Guest

Re: SIM RDS


scris pe 11 feb 2010 10:22 de Guest




Da la ce te gandesti sa-l folosesti ? Ca poate devine interesant si pentru altii...

Asta...daca nu-i secret !!!!


da! buna gluma cu secretul... nu ma gandeam decat sa-l folosesc (introducand sim-ul de la stick-ul digi net mobil in el) pe post de laptop, sa nu le dau banii celor de la "oringi" pentru transferul de date sau abonament de internet. deci o sa-l rog pe colegul care ne-a postat setarile de internet sa ne spuna - daca stie, bineinteles - ce ar trebui facut sa functioneze cu sim-ul acela introdus in telefon...
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: :-??


scris pe 11 feb 2010 17:46 de florin85

nu gasesti




Cum adik nu gasesti ?? Ce vrei sa zici k tu ai gasit ??
Dak ai gasit posteaza un link sau uploadeaza vreo 2-3 theme sa le vedem
sus
florin85

Junior member
30 mesaje

Re: :-??


scris pe 12 feb 2010 09:59 de florin85

Mi-am desc si inst shMessenger si cand vreau sa intru imi scriu user name si parola sii dau connect. Dupa vreo 2 minute imi apare jos ceva de genu " java.io.IOException " si cu un semn de interzis in fata . Oare carei 'buba'?? :-/
Precizez k am varianta FullScreen
Ar trebui facute ceva setari la shMessenger din meniu si Connection Type unde are asa :
Direct ( internet )
HTTP ( wap )
Proxy ( wap )


La mine este pe Direct ( internet )


Editat de florin85 pe 12 feb 2010 10:00
sus
odutzu

Newbie
6 mesaje

Re: :-??


scris pe 12 feb 2010 10:25 de odutzu

sal,yo nam casutele alea 3 pe ecran ori ce asi face{shortcuturile alea} si nici punctele alea 2 sub bara unde ai bateria semnal etc,alea pentru shortcuturi crek,sa mai intamplat la kreva?
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact