Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 inainte  

eusar

Newbie
6 mesaje

lg kf510


scris pe 8 apr 2009 16:52 de eusar

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 14 apr 2009 01:11 de Guest

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc[/ scoatei cardul de memorie sau dai o resetare generala
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 14 apr 2009 13:40 de Guest

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc


si eu am aceasi problema si nu merge deloc. l'am si resetat si am scos cardul. nici un rezultat. alta varianta
sus
motorolaL7

Veteran member
152 mesaje

Re: lg kf510


scris pe 15 apr 2009 05:29 de motorolaL7



si eu am aceasi problema si nu merge deloc. l'am si resetat si am scos cardul. nici un rezultat. alta varianta

pentru a rula in mp3 player cred ca,ar trebui sa faci un play-list nou de ex cum e la sony ericsson din seria w
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 17 apr 2009 07:29 de Guest


pentru a rula in mp3 player cred ca,ar trebui sa faci un play-list nou de ex cum e la sony ericsson din seria w



nu se poate
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 11 mai 2009 22:40 de Guest



si eu am aceasi problema si nu merge deloc. l'am si resetat si am scos cardul. nici un rezultat. alta varianta

daca cardul este de 4 gb o sa de a eroare in cntinuare
exista o singura posibilitate sa nu mai umpli cardul cu muzica
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 15 mai 2009 11:18 de Guest


daca cardul este de 4 gb o sa de a eroare in cntinuare
exista o singura posibilitate sa nu mai umpli cardul cu muzica


NU STIU CARE E TRABA CA AM INTRABAT SI LA UN SERVICE SI NU AM AJUNS LA NICI UN REZULTAT AM FORMATAT TOT AM PUS MELODII DOAR PE TEL AM RESETAT TELEFONU DAR NIMIC , DACA ARE CINEVA PARERI ASTEPT SI EU ....
sus
Guest

Guest

o solutie


scris pe 16 mai 2009 23:52 de Guest

ia de pe net kd player si instaleaza-l poate iti merge. si eu am cautat cateva zile si dupa indelungi cautari ma gasit ceva. daca gasesti ceva mai bun scrie pe forum. bafta.
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 18 mai 2009 22:21 de Guest

are cineva modelul red? am o nelamurire: tastatura este neagra sau rosie? sau e neagra si o poti seta din luminozitate ...cum e de fapt ? ma poate lamuri cineva?
am vazut poze cu tastatura rosie, altele cu tastatura neagra. sau exista si-si ?
sus
Guest

Guest

Re: o solutie


scris pe 20 mai 2009 21:30 de Guest

ia de pe net kd player si instaleaza-l poate iti merge. si eu am cautat cateva zile si dupa indelungi cautari ma gasit ceva. daca gasesti ceva mai bun scrie pe forum. bafta.

bun am gasit si eu asta dar nu merge deloc am fost la germanos si mi-au spus ca trebuie sa le las tel 2 saptamani ceea ce e inadmisibil .daca tie iti merge da-mi si mie niste sfaturi messenger la id
dea20ro
sus
Guest

Guest

Re: o solutie


scris pe 2 iun 2009 17:56 de Guest

am si io tot aceleasi probleme cu media playeru la lg kf510 cand lam cumparat a mers dupa ce am formatat cardu nu a mai vrut sa merga prin media pler decat prin personale am facut 5 foldere cu muzica am incercat sa le fac o lista noua de redare la media player si tot nu vrea sa merga am incercat sa formatez cardu am dat resetare am facut de toate nu vrea cred ca are vermisori
sus
Guest

Guest

lg kf510


scris pe 3 iun 2009 08:20 de Guest

sal, am problema la lg kf 510 nu imi incarca decat doua lini si bateria tine 1 zi , am schimbat si bateria si tot la fel face,,,,,,,bvalecs14
sus
Guest

Guest

lg kf510


scris pe 23 iun 2009 14:31 de Guest

Si pana la urma nimeni nu are nici o solutie buna de aplicat ? Ce sa zis mai asteptama poate se gaseste o solutie daca mai trece timpul , in afara de problema asta cu playerul telu functioneaza super .
Fara sa mai zic ca eu am avut o experienta cu el mi-a cazut in lac la pescuit si dupa ce s-a uscat no problem functioneaza ca la inceput deci nu ma pot plange . Sper sa apara un player compatibil care sa creeze probleme .
sus
Guest

Guest

Ceas


scris pe 6 iul 2009 10:22 de Guest

eu am o problema cu ceasul, nu stiu ce setari am facut ca ramane in urma, cand nu il folosesc, sa zicem ca e ora 10:00, si ma mai uit la 11 se vede ca a ramas la 10 dar se schimba rpd si arata ora corecta, care ar fi problema?
sus
Guest

Guest

Re: Ceas


scris pe 30 iul 2009 19:27 de Guest

eu am o problema cu ceasul, nu stiu ce setari am facut ca ramane in urma, cand nu il folosesc, sa zicem ca e ora 10:00, si ma mai uit la 11 se vede ca a ramas la 10 dar se schimba rpd si arata ora corecta, care ar fi problema?


nu kred k e vreo problema , asa face si al meu ..si nu am umblat pe nicaieri
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 7 aug 2009 13:11 de Guest

daca ai card de 4 giga sar putea sa nu mearga pt ca dn cate stiu eu cardul limita e de 2 giga.iar daca ai un card pe care lai foslosit la alt telefon trebuie formatat cardul altfel nu merge....................................................... telefonul este disponibil in doua culori rosu sau negru la cel rosu tastatura toutchscreen este rosie iar cea cu butoane este este neagra iar la cel gri ca nu e chear negru e cum il vezi in poze
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 7 aug 2009 14:15 de Guest

de unde gasesc si eu geam de lg kf510??????????????????urgenttttttttttttttt
sus
Guest

Guest

Re: lg kf510


scris pe 18 aug 2009 04:00 de Guest

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc
scoate bateria si aprindel din nou
sus
Guest

Guest

Sall all


scris pe 23 aug 2009 00:30 de Guest

Am si eu o problema cu Lg-ul meu KF510 ! Cand ridic clapa isi ia singur comenzi ,gen intra in meniu ,sau agenda ,chiar si daca las clapa inchisa tot la fel face.Uni spun ca este vorba d virus ,dar la-m formatat ,am schimbat cardu ,scanari cu zeci d antivirusi si tot nimic ! mai are sau a avut cineva o asemenea problema cu el ?? Respect
sus
kenvelo22

Newbie
1 mesaje

Re: lg kf510


scris pe 24 aug 2009 12:12 de kenvelo22

am o problema cu lg-ul meu. am kf510. cand intru in mp3 player nu-mi apare nicio melodie si imi scrie: ,,goliti lista" insa doar butonul ,,inapoi" este disponibil. dar daca intru in ,,personale" melodiile imi apar ca fiind pe card. ce pot sa fac? multumesc


si eu am aceasi problema.numia stiu ce sa ma mai fak cu el......dak gasiti cv ma anuntati si pe mine va rog kenvelo22[id]
sus
Pagina: 1 2 3 inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact