Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  

Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 12 nov 2009 22:41 de Guest

Tocmai i-am facut cadou sotiei un Star, dar ma enerveaza ca nu reusesc o chestie: cum puii mei setez agenda telefonica sa imi afiseze nume/numar, nu doar numele cu caractere mari?

Merci frumos.

PS: In rest telefonul e bestial pt banii pe care ii dai.
sus
Guest

Guest

salutare!


scris pe 17 nov 2009 00:39 de Guest

Salut ! sunt si eu detinator al unui star S5320 e super cum ziceau ceilalti far delay la comenzi si multe chesti foarte interesante insa cand vine vb de aplicati e cam nasol, am descarcat anumite aplicati pe el cum e Opera mini mi se descarca mi se instaleaza pana in momentu in care imi cere programul sa ia legatura cu netu acolo moare si se intampla des la orice aplicatie care ruleaza pe baza de internet, internetul mie activat si sincer nu stiu care ar putea fi problema, la fel si cu pozele sunt anumite poze expre pentru el in schimb daca vreau o poza personala trebuie so decupez in rest e totul ok. Daca stie cineva de unde as putea descarca mai multe aplicati ptr el vas fi recunoscator

img149171890.jpg (27.59 KB)
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 17 nov 2009 16:04 de Guest




sunt detinator al tel samsung s5230, imi place foarte mult, insa sunt dezamagit de un singur lucru: bateria telefonului nu tine mai mult de o zi, nu conteaza ca sta in stand-by sau ca e folosit, acumulatorul telefonului tine tot o zi.ma poate ajuta cineva cu vreun detaliu, vreun sfat.am inteles de ca exista un lot de s5230 la care softul nu e prea bun si din cauza asta se descarca asa repede.datele pe care le da producatorul despre telefon sunt super bune, ma refer la timpii acumulatorului, si totusi el nu tine prea mult.pe unii ii tine 3-4 zile(cum ai zis si tu, pe altii 1 zi).
astept un raspuns




Problema cu bateria am avut-o si eu. Se intampla numai la simurile noi de la Cosmote. Daca esti din Bucuresti, du-te cu telefonul la Hat Romania, e in curte la fabrica de piine Baneasa. Cei de acolo cunosc problema si ti-l resofteaza pe loc. La mine nu a durat mai mult de 10 min. Acum, cu acelasi sim nou, ma tine bateria lejer 4-5 zile, folosit inclusiv pe net. Succes.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 9 dec 2009 22:20 de Guest

[am u samsung s5230 nu stiu daca e star,dar am o mica problema.am downloadat niste wallpapere si cand ii dau setare pe fundal ma pune sa tai si nu stiu cum .am schimbat si rezolutia la poze si nimik,la fel se intampla.daca ma puteti ajuta.multumesc
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 9 dec 2009 22:26 de Guest

[aceeasi prob;lema o am si eu.ai rezolvat ceva ai aflat cum se face?poate ma inveti si pe mine.multumesc.roxi
sus
Guest

Guest

anonim


scris pe 12 dec 2009 17:34 de Guest

am si eu un telefon samsung star luat de la orange pe punctele lui tatal meu......lam decodat si am bagat cartela de cosmote a mea.....bateria cu cartela de orange tinea 5 zile.....cu muzica 21 din 24........si cu cartele de cosmote......aceiasi baterie.....acelasi telefon....ma tine bateria o zi.....ce pot face
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 12 dec 2009 22:43 de Guest

[am u samsung s5230 nu stiu daca e star,dar am o mica problema.am downloadat niste wallpapere si cand ii dau setare pe fundal ma pune sa tai si nu stiu cum .am schimbat si rezolutia la poze si nimik,la fel se intampla.daca ma puteti ajuta.multumesc


copiaza wallpapere-le in memoria telefonului si o sa poti sa le pui pe fundal
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 16 dec 2009 19:28 de Guest


Am primit joi un Samsung S5230. Nu am apucat sa citesc prea multe review-uri dsp. el insa m-am jucat aproape o zi intreaga pe el!
Sunt foarte multumit in special de touchscreeen! E ultima fitza acu' sa ai tel. cu touch!
Majoritatea tel. smekere au, insa Samsungul la pret le cam bate!
intr`adevar zici f bine ....eu am citit f multe despre tel pe net si eeste super tare...dar eu astazi il primesc....am o intrebare are stylus??(betisor)
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 18 dec 2009 18:49 de Guest





Problema cu bateria am avut-o si eu. Se intampla numai la simurile noi de la Cosmote. Daca esti din Bucuresti, du-te cu telefonul la Hat Romania, e in curte la fabrica de piine Baneasa. Cei de acolo cunosc problema si ti-l resofteaza pe loc. La mine nu a durat mai mult de 10 min. Acum, cu acelasi sim nou, ma tine bateria lejer 4-5 zile, folosit inclusiv pe net. Succes.

Nu numai la Cosmote. Eu am abonament la Orange si ma tinea bateria aproape o zi ... Parea ca mi-am luat un telefon fix Dar in rest ai dreptate. Am fost la HAT si l-am resoftat. Totul este OK acum si imi place de mor telefonul.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 25 dec 2009 15:53 de Guest



Eu inca ma gandesc daca sa optez pentru LG cookie sau Samsung S5230...O sa ma mai interesez sa vad ce diferente sunt

Dak vrei sa faci diferenta incerca sa le gasesty pe acelasi site respectiv cosmote dau nu stiu si le pui la comparare .Iti vor aparea doua fise una langa alta cu totate precizarile legate de telefoanele respective .Totusi eu iti recomand Samsung Star adica S5230 e excelent !
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 30 dec 2009 20:45 de Guest


Iti spun eu. e mai tare samsung, am
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 31 dec 2009 23:30 de Guest


CAT VREI PE EL

Iti spun eu. e mai tare samsung, am
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 2 ian 2010 21:12 de Guest


Problema cu bateria am avut-o si eu. Se intampla numai la simurile noi de la Cosmote. Daca esti din Bucuresti, du-te cu telefonul la Hat Romania, e in curte la fabrica de piine Baneasa. Cei de acolo cunosc problema si ti-l resofteaza pe loc. La mine nu a durat mai mult de 10 min. Acum, cu acelasi sim nou, ma tine bateria lejer 4-5 zile, folosit inclusiv pe net. Succes
http://p.mobile9.com/klinutz/gallery/



Imi poti spune si mie, te rog, ce versiune de soft ti-au instalat cei de la HAT? (*#1234#)

Si cat te-a costat, te-ai dus cu garantia?

Merci anticipat!
sus
Guest

Guest

Samsung S5230 star


scris pe 3 ian 2010 14:42 de Guest

stie careva cum pot sa caut muzica in player...k am 2 gb de muzica si dk vreau sa asc ultima mel tre sa dau in jos pana ajung la ea..nu are optiunea search ?:| astept un raspuns.multumesc anticipat!
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 4 ian 2010 22:19 de Guest

[am u samsung s5230 nu stiu daca e star,dar am o mica problema.am downloadat niste wallpapere si cand ii dau setare pe fundal ma pune sa tai si nu stiu cum .am schimbat si rezolutia la poze si nimik,la fel se intampla.daca ma puteti ajuta.multumesc


sal am si eu pb asta.....dar am descoperit ca daca intru in settings/display and light/wallpaper.... pot seta wallpaperul fara sa fiu nevoit sa-l tai sper ca te ajuta bft
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 4 ian 2010 22:37 de Guest

am primit cadou un samsung star din spania si l-am dus la decodat si nu are semnal ...ce pot sa fac?
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 5 ian 2010 16:41 de Guest

am primit cadou un samsung star din spania si l-am dus la decodat si nu are semnal ...ce pot sa fac?

Buna! Daca tot il decodezi fa'o la cineva care se pricepe si stii ca a mai facut'o! Ar fi pacat sa se strice. Eu am insa o alta "problema", nu reusesc sa schimb melodia de la mesaj. Comic, Nu?
sus
Neacsu

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 8 ian 2010 14:29 de Neacsu

unde as putea gasi si eu teme pentru samsung s5230?
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 8 ian 2010 14:31 de Guest


Buna! Daca tot il decodezi fa'o la cineva care se pricepe si stii ca a mai facut'o! Ar fi pacat sa se strice. Eu am insa o alta "problema", nu reusesc sa schimb melodia de la mesaj. Comic, Nu?

Si ai rezolavat problema cu schimbatul melodiei la mesaj si eu am km aceeasi problema si nu reusesc dak da astept un mesaj pe mail puscasu_andrei@yahool.com
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 9 ian 2010 16:59 de Guest

pai l-am dus la un service gsm din cluj sa mi-l decodeze apoi l-am dus la inca 2 persoane tot asa care lucreaza la service gsm ...si altii au zis ca mi stricat ca la stricat unde mi l-a decodat altu zice ca tre sa instaleze noul soft adica softul original al telefonului nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact