Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  

Guest

Guest

mesaje samsung s5230


scris pe 30 sep 2010 11:12 de Guest

am si eu o problema cu telu meu... mi sa facut la mesaje scrisu atat de mic k abia il vad. si nu am gasit nici unde in tel sa il setez sa se vada mai mare... stiti ce as putea face sa isi revina la normal? se vede mic scrisul numai cand le citesc nu si cand scriu mesajele. ms mult
sus
Guest

Guest

Re: mesaje samsung s5230


scris pe 4 oct 2010 13:42 de Guest

mda,,,apasa pe tastele de volum din stanga sus a tel, si o sa ti se faca scrisul la loc
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 4 oct 2010 13:49 de Guest



Salut. Am telefonul asta de aproximativ 1 saptamana. Meniu mai complicat ca la el nu am intalnit pana acum. Tot vad ,,cunoscatori,, desi sunt convins ca nu au nici o treaba. Bai cum fac sa imi setez o poza de a mea pe ecran ??? nu reusesc sub nici o forma. Am meniu in Romana am tot incercat ce am vazut pe forum si unii is prea batuti in cap pt ca sfaturile lor nu exista pt SAMSUNG S5230 Star. adica nu gasesc in setari , setarile pe care unii ,,cunoscatori'' le sugereaza pt a reusi sa schimb si eu fundalul. Ma poate ajuta cineva??? Dar nu tot cu sfaturi aiurea . asta cu trasu de dreptunghi nu merge am tot incercat si nu merge. Va mutuemsc anticipat.
PS. Daca nu se poate plz sa imi ziceti sa nu ma mai chinui. :P


vezi ca merge sa tragi de chenar....incearca mai bine..trebuie sa tragi de colt
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 29 nov 2010 10:54 de Guest

[am u samsung s5230 nu stiu daca e star,dar am o mica problema.am downloadat niste wallpapere si cand ii dau setare pe fundal ma pune sa tai si nu stiu cum .am schimbat si rezolutia la poze si nimik,la fel se intampla.daca ma puteti ajuta.multumesc


knd dai sa setezi muti dreptunghiul ala sus in coltul pozei si tragi de coltu de jos si ai sa vezi ca poza se micosreaza o micsorezi pana ce o cuprinde dreptunghiul iar apoi ii dai ok
sus
Guest

Guest

mai sunt probleme? acum in prezent


scris pe 30 nov 2010 15:22 de Guest

as dori sa stiu exact daca mai sunt probleme cu cartela de cosmote sau nu mia sunt .sau rezolvat problemele? daca sia cumparat cineva un telefon recent de la comoste cu cartela noua astept sa vad cat il tine bateria
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 17 dec 2010 10:11 de Guest



Este un telefon absolut remarcabil! Este o surpriza placuta pentru mine sa descoper la un telefon Samsung (ex.utilizator Lg Cookie) atatea aplicatii! In primul rand, m-a impresionat designul- este un telefon de business; functia touchscreen; photocontacts si browserul Jasmine merge excelent!
E drept bateria nu tine mai mult de 3 zile; insa pt. un touch- cred ca e rezonabil!



Am acest tel. de 6 luni si sunt nemultumit de baterie . L-am formatat, i-am facut tot ce trebuia, dar nu este zi fara sa-l incarc de cand il am. intr-o intalnire de afaceri care a durat 3 ore, am vanit cu incarcatorul dupa mine si e char jenant
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 20 dec 2010 18:05 de Guest

Am o problema...de fiecare data cand intru la mesaje imi apare ' Initializare' si apoi imi apare meniul..ma poate ajuta cineva?
sus
Guest

Guest

Re: mesaje samsung s5230


scris pe 21 dec 2010 15:34 de Guest

am si eu o problema cu telu meu... mi sa facut la mesaje scrisu atat de mic k abia il vad. si nu am gasit nici unde in tel sa il setez sa se vada mai mare... stiti ce as putea face sa isi revina la normal? se vede mic scrisul numai cand le citesc nu si cand scriu mesajele. ms mult
apasa pe butoanele de volum .de acolo de regleaza
sus
Guest

Guest

Re: mesaje samsung s5230


scris pe 23 dec 2010 18:22 de Guest

salut ma poate ajuta cineva...am 2 probleme cu samsung-ul S5230 ...1)cand suna telefonul apas tasta de raspuns si el mai suna cam 3 secunde (dupa ce am apasat tasta de raspuns) 2) cum setez agenda telefon sa-mi arate si numarul de telefon nu numai numele.multumesc.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 26 dec 2010 01:04 de Guest

Bateria poate sa stea incarcata mai mult sau mai putin in functie de cartela sim pe care o utilizati. Indiferent de retea sim ul are mai multe forme ale cipului auriu, unele cipuri pot avea o configuratie mai restransa ca dimensiune si odata cu acest lucru si un defect, interferente intre contactele tel de citire a simului cand este introdus un sim de acest gen. Iar scest lucru duce de descarcarea rapida a bateriei. cel mai adesea le intalniti la simurile cosmote, dar nu liupsesc nici de la orange sau vodafone dar mai rar.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 28 dec 2010 10:53 de Guest



vezi ca merge sa tragi de chenar....incearca mai bine..trebuie sa tragi de colt


trebuie sa downladezi samsung s5230 wallpaper creator si acolo iti pui singur pozele si e gata!!! le transferi tragi de colturi si o pui pe ecran!!! the end
sus
elbrigat

Newbie
5 mesaje

Re: Diferenta intre samsung s5230 si s5230 star


scris pe 28 dec 2010 11:08 de elbrigat

Samsung s5230 si s5230star am inteles ca sunth diferite. :-?? Imi poate spune cineva care este diferenta dintre cele doua telefoane,va rog?Multumesc.


nu cred ca este vreuna... eu am samsung s5230 star si mrg bn da am 2 probleme la el 1.la video nu pot sa derulez
(il am de o sapt.) 2.la muzica daca dau pe pauza sau derulez nu mai mrg deloc si nu imi arata semnu de play!!! cn poate si pe mn sa ma ajute???
sus
elbrigat

Newbie
5 mesaje

Re: Diferenta intre samsung s5230 si s5230 star


scris pe 28 dec 2010 11:09 de elbrigat



Telefonul Samsung S5230 nu suporta teme.Majoritatea telefoanelor Samsung nu suporta teme.


ba da eu am vazut pe youtube si chiar la telu meu mrg teme
sus
elbrigat

Newbie
5 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 28 dec 2010 11:11 de elbrigat

Eu am Samsung-ul de aproape 1 an,nu am nicio prb cu el,bateria sunt super incantata de ea...ma tine 2 sapt si ceva(am cartela noua de cosmote) daca il las toata nopatea la incarcat,iar daca il las cateva ore (1-2) ma tine 1 sapt cel putin(vb la el nonstop si trm mesaje).Intradevar carcasa s-a cam zgariat dar nici nu am avt grija de el(l-am bagat cu cheile in buzunar).Am si un LG KU990 Vietwy care este VARZA VARZA VARZA,bateria ma tine maxim 3 zile chiar daca nu vb la el decat maxim 20 de min pe zi si nu fac poze nimic.Parerea mea este ca Samsung-ul este mult mai bun ca LG-ul



CORECT!!! TELU E SUPER!!! carcasa e drept si mie mi s-a zgariat da ata ete acu nimeni nnui perfect...
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 5 ian 2011 21:08 de Guest

De obicei iti apare initializare pentru ca tocmai l-ai aprins .Asa ca nu iti face problem asa e la inceput
sus
Guest

Guest

Mesaje Samsung S5230 star


scris pe 7 ian 2011 16:08 de Guest

Buna! Am si eu o intrebare.Stie cineva,cum poti seta telefonul astfel in cat sa poti vedea mesajele pe care le primesti in timpul unei convorbiri ? V`as fi recunoscatoare daca mi`ati da un raspuns
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 14 ian 2011 17:13 de Guest

Salut ! sunt si eu detinator al unui star S5320 e super cum ziceau ceilalti far delay la comenzi si multe chesti foarte interesante insa cand vine vb de aplicati e cam nasol, am descarcat anumite aplicati pe el cum e Opera mini mi se descarca mi se instaleaza pana in momentu in care imi cere programul sa ia legatura cu netu acolo moare si se intampla des la orice aplicatie care ruleaza pe baza de internet, internetul mie activat si sincer nu stiu care ar putea fi problema, la fel si cu pozele sunt anumite poze expre pentru el in schimb daca vreau o poza personala trebuie so decupez in rest e totul ok. Daca stie cineva de unde as putea descarca mai multe aplicati ptr el vas fi recunoscator


si cat costa un resoftat?
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 30 ian 2011 18:15 de Guest



si cat costa un resoftat?
mey intrati pe www.ss5230.go.ro aici aveti raspunsuri si teme si resoftare si tot ce vreti,va invata sa folositi tell la capacitate maxima
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 5 feb 2011 23:54 de Guest




sunt detinator al tel samsung s5230, imi place foarte mult, insa sunt dezamagit de un singur lucru: bateria telefonului nu tine mai mult de o zi, nu conteaza ca sta in stand-by sau ca e folosit, acumulatorul telefonului tine tot o zi.ma poate ajuta cineva cu vreun detaliu, vreun sfat.am inteles de ca exista un lot de s5230 la care softul nu e prea bun si din cauza asta se descarca asa repede.datele pe care le da producatorul despre telefon sunt super bune, ma refer la timpii acumulatorului, si totusi el nu tine prea mult.pe unii ii tine 3-4 zile(cum ai zis si tu, pe altii 1 zi).
astept un raspuns




omule uite sincer si nu mint am samsung s5230 de aproape 6 luni sincer bateria ma tine cam 4-5 zile dak vb putin si asc muzica doar ... cand vb mai mult max 2 3 zile dar nu o zi frate nuj ce vb asa .... dute si schimba`i bateria ca e praf asta e deja forjat si tot 4-5 o duce ... in fine
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 6 feb 2011 14:32 de Guest

[aceeasi prob;lema o am si eu.ai rezolvat ceva ai aflat cum se face?poate ma inveti si pe mine.multumesc.roxi

trageti ma de colturi si se poate une toata poza. targi e un colt si pui chenaru pe toata poza
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact