Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  

laura2010

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 10 ian 2010 13:55 de laura2010

[/quotei eu am luat sall s5230 nu stiu prea multe despre el ,tu lai luat de nou .nu ar tre sa aiba si cardde memorie ca al meu nu are si e nou

sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 10 ian 2010 15:40 de Guest




Nu stiu frate cum naiba va tine bateria numai o zi.Il am de o luna si ma tine bateria 5 zile,chiar 6,si nu exagerez.Si imi pare rau dar nu are legatura simul nou cu bateria,mai aveti de invatat!
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 10 ian 2010 17:36 de Guest

uite aci un creator de wallpaper-e special pentru S5230
http://code.google.com/p/samsung-gts5603-wallpaper-creator/
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 12 ian 2010 13:57 de Guest

am si eu un samsung star de 1 luna pana acum o saptamana erAM FOARTE INCANTATA DE EL....BATERIA E OK MA TINE CAM O SAPTAMANA SI IL BUTONEZ MEREU INSA DE VRE-O 2 ZILE A INCEPUT SA FACA FIGURI MI SE INCHIDE SINGUR CE AS PUTEA SA-I FAC?
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 14 ian 2010 14:28 de Guest

resoftare
eu am facuto acasa linisteit cu cablul lui de date cu instructiuni de pe net si e brici
legat de baterie pt utilizatori de comote , ca si mine de altfel, este o problema dar dupa resoftare baterie e un miracol se bate cu multe tel de pe piata

deci rezolvare a majoritatea problemelor e softul
pt cei care n se simnt instare sa o faca acasa ducetiva la cineva care stie
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 ian 2010 02:11 de Guest

resoftare
eu am facuto acasa linisteit cu cablul lui de date cu instructiuni de pe net si e brici
legat de baterie pt utilizatori de comote , ca si mine de altfel, este o problema dar dupa resoftare baterie e un miracol se bate cu multe tel de pe piata

deci rezolvare a majoritatea problemelor e softul
pt cei care n se simnt instare sa o faca acasa ducetiva la cineva care stie


Pffoaiii....poi spune ne si noua cum sa l resoftam sau cel putin sa ne dai adresa de unde te ai informat!!!PLSSS...........Eu il am de 2 zile......dupa ce l am luat mi s a descarcat....l am bagat la incarcat.....l am lasat 12 ore(chiar dak cei d la germanos au zis k e formatat, am zis k nu are ce sa pateasca) iar in 12 ore de cand l am incarcat mai are o linie....PFFF....oare e prea devreme sa intru in panik?
O sa si revina?
Mada
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 ian 2010 13:47 de Guest



Pffoaiii....poi spune ne si noua cum sa l resoftam sau cel putin sa ne dai adresa de unde te ai informat!!!PLSSS...........Eu il am de 2 zile......dupa ce l am luat mi s a descarcat....l am bagat la incarcat.....l am lasat 12 ore(chiar dak cei d la germanos au zis k e formatat, am zis k nu are ce sa pateasca) iar in 12 ore de cand l am incarcat mai are o linie....PFFF....oare e prea devreme sa intru in panik?
O sa si revina?
Mada


nu cred ca trebuia sal tii 12 ore la incarcat dak cei de la germanos tiau spus ca bateria este formatata...eu miam luat telefonul acum 2 sapt si la inceput lam tinut 3-4 ore la incarcat si ma tine bateria 4-5 zile butonandu-l cu un abonament de cosmote si cartela noua de la ei
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 27 ian 2010 00:15 de Guest

[aceeasi prob;lema o am si eu.ai rezolvat ceva ai aflat cum se face?poate ma inveti si pe mine.multumesc.roxi

pai si eu am un star alb sunt foarte multumita de el si la inceput am avut si eu problema asta dar uite care e solutia:

esti pe poza dorita:
1) ii dai setare ca fundal
2) setare (fara sa mai faci nimic de genu sa o faci mai mica/ mare)
3) intri in setari/ecran si lumina/fundal
4) setare

si o sa.ti apara imaginea intreaga
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 27 ian 2010 15:25 de Guest

intr`adevar zici f bine ....eu am citit f multe despre tel pe net si eeste super tare...dar eu astazi il primesc....am o intrebare are stylus??(betisor)



nu are...sorry
sus
Guest

Guest

SAMSUNG S5230 STAR


scris pe 1 feb 2010 14:28 de Guest

E un telefon bun il am de 4-5 zile si pe mne ma tine bateria camera e ok 3,2mgpx am net pe el merge orge in comparatie cu cooki e mult mai bun :d
singura problema e sonoru nu se aude cine stie ce daca stiti nokia 5200 are o calitate a suntetului deosebita
dar in timplu convorbirii se vede calitatea sunetului zici ca e sat pe difuzor
e un telefon frumos finut si la bani astea zic ca merita
pt cei interesati de jocuri sunt destule pe MOBILE9 (scrieti pe google.ro)
insa teme nu am gasit ...totusi merita cumparat

DACA NUY AR FI BUN NU AR FI ATATEA MODELE S5230 IN ROMANA IN ALTE TARI 5233 DAR E TOT UNA
NU DEGEABA II SE ZICE SI STAR (stea)
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 6 feb 2010 12:24 de Guest

[aceeasi prob;lema o am si eu.ai rezolvat ceva ai aflat cum se face?poate ma inveti si pe mine.multumesc.roxi
trebuiesc salvate in memoria telefonului si apot dai la setari fundal si le iei de acolo ai sa vezi ca o sa mearga
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 8 feb 2010 00:18 de Guest

ma ajuta si pe mine cinevA?!??.....am un star dar nu pot sa instalez driverul deoarce eu am apple (mac os x) iar driveru este pt xp/vista ..nasolllll nu pot sa-i dau de cap deloc daca ma puteti ajuta cu o ideee

sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 15 feb 2010 18:41 de Guest

ma ajuta si pe mine cinevA?!??.....am un star dar nu pot sa instalez driverul deoarce eu am apple (mac os x) iar driveru este pt xp/vista ..nasolllll nu pot sa-i dau de cap deloc daca ma puteti ajuta cu o ideee

Cate messaje puteti pastra in telefon???desi am card, nu se pastreaza acolo, nu exista vreo setare care sa faca sa se stocheze acolo...la 20 si ceva de mesaje imi cere sa sterg ca sa pot citi mesajele noi!la voi cum e?multumesc!
sus
paulastela

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 16 feb 2010 11:17 de paulastela

Cate messaje puteti pastra in telefon???Buna. am acelasi telefon si pot pastra 200 de mesaje la cele primite si tot atat la trimise.le sterg eu dar nu pt k m-ar anunta. e o problema la tel tau. ar trebui sa-ti muti ce ai in memoria telefonului pe card.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 21 feb 2010 13:15 de Guest

[aceeasi prob;lema o am si eu.ai rezolvat ceva ai aflat cum se face?poate ma inveti si pe mine.multumesc.roxi
draga roxi..trebe sa tragi de colturi pana ii poza in dreptunghiu ala sa fie poza okbafta
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 27 feb 2010 16:45 de Guest

draga roxi..trebe sa tragi de colturi pana ii poza in dreptunghiu ala sa fie poza okbafta




Am si eu o intrebare...De cateva zile miam pus net me S5230 Star,dar nu stiu de unde pot sa vad cat trafic am facut?Daca stie cineva sa raspunda.
sus
xtreme

Expert member
637 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 27 feb 2010 23:23 de xtreme

Am si eu o intrebare...De cateva zile miam pus net me S5230 Star,dar nu stiu de unde pot sa vad cat trafic am facut?Daca stie cineva sa raspunda.
Trebuie sa apara la Cronos sau la Cost Control.
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 5 mar 2010 10:36 de Guest

eu inca nu am dat de cap daca are wirelles....ji as vrea sa stiu....tot am incercat sa il cuplez la internet dar nu gasesc in rest e super telul
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 8 mar 2010 23:36 de Guest

eu inca nu am dat de cap daca are wirelles....ji as vrea sa stiu....tot am incercat sa il cuplez la internet dar nu gasesc in rest e super telul
s5230 nu are wirelles numai s5230w dar din cate stiu variasnta cu wireles nu a aparut inromania si dak vreti sa aflati mai multe despre tel,adik orice,aplicatii,jocuri full touch.imagini,resoftari intrati pe www.ss5230.com
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 9 mar 2010 13:30 de Guest

am acest tel de o saptaman. sunt multumit de el. il am pe cosmote. dupa primaincarcare(3ore) bateria m-a tinut 5 zile (butonat apeluri asc muzica). Pozele de interior nu sunt asa grozave. in rest face poze super. De fapt cand fac poze in interior, prin obiectivul camerei subiectul se vede inchis dar cand fac poza aceasta iese clara. Sunt multumit.
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact