Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
      Adauga mobilul
tau aici!
Fa-ti cont acum
HomeNoutatiTelefoane mobileForumJocuriAplicatii
Cautare
cautare avansata
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  

Guest

Guest

Re: Buna


scris pe 11 mar 2010 13:49 de Guest

Tocmai i-am facut cadou sotiei un Star, dar ma enerveaza ca nu reusesc o chestie: cum puii mei setez agenda telefonica sa imi afiseze nume/numar, nu doar numele cu caractere mari?

Merci frumos.

PS: In rest telefonul e bestial pt banii pe care ii dai.




Te ajut eu. Dai in agenda tel.. "creare contact" si dai la primul "nume" dupa ca sa schimbi de exp: simboluri dai la "Abc" ala mare si acolo iti alegi mic mare .. etc:
sus
Guest

Guest

Re: Buna


scris pe 16 mar 2010 15:37 de Guest

sal.a gasit cineva daca functioneaza opera mini pe s5230?imi merge totul ok pana la problema de conexiune.nu se poate conecta.
sus
Guest

Guest

Re: Buna


scris pe 16 mar 2010 16:43 de Guest

dar telu accepta fisiere tip jad?
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 24 mar 2010 10:03 de Guest




sunt detinator al tel samsung s5230, imi place foarte mult, insa sunt dezamagit de un singur lucru: bateria telefonului nu tine mai mult de o zi, nu conteaza ca sta in stand-by sau ca e folosit, acumulatorul telefonului tine tot o zi.ma poate ajuta cineva cu vreun detaliu, vreun sfat.am inteles de ca exista un lot de s5230 la care softul nu e prea bun si din cauza asta se descarca asa repede.datele pe care le da producatorul despre telefon sunt super bune, ma refer la timpii acumulatorului, si totusi el nu tine prea mult.pe unii ii tine 3-4 zile(cum ai zis si tu, pe altii 1 zi).
astept un raspuns
incerca sa schimbi cartela....daca e din aceea veche cu circuitele rotunde sau daca nu e de la soft....
sus
katnaty

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 1 apr 2010 20:00 de katnaty

daca stie cnv va rog cum se schimba ringtonul ...pff...ca eu nu reusesc
sus
Guest

Guest

intrebare


scris pe 6 apr 2010 13:29 de Guest

voua vi se aprind cele 3 taste?? eu l-am butonat si nu am gasit nimic...poate ma ajuta si pe mine cineva plsss
sus
paul_1988

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 9 apr 2010 14:49 de paul_1988

cum ai facut asta ca si eu incerc si nu reusesc???
sus
Andr3EaBrici

Newbie
1 mesaje

Re: Buna


scris pe 9 apr 2010 16:37 de Andr3EaBrici

sal.a gasit cineva daca functioneaza opera mini pe s5230?imi merge totul ok pana la problema de conexiune.nu se poate conecta.


Telefonul asta in materie de aplicatii e distrus...java imi da eroare la aproape orice aplicatie..si din cauza asta nu`mi merge aproape nimic in telefonul...dar pot sa folosesc google`u...as putea sa stau toata ziua pe google...wow pretty cool ha!? :-j
exista vre`o rezolvare a problemei java? )
sus
Guest

Guest

Re: intrebare


scris pe 10 apr 2010 17:03 de Guest

voua vi se aprind cele 3 taste?? eu l-am butonat si nu am gasit nimic...poate ma ajuta si pe mine cineva plsss


Dati un ochi ! http://ss5230.com/
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 10 apr 2010 20:48 de Guest

/ Telefonu tine o zi doar daca il ai pe cosmote /reteaua cosmote functioneaza pe 1900 band incearca sa bagi un orange sau un vodafone si ai sa ramai uimit pe mine pe vodafone ma tine in medie 5-6 zile doar daca vb la el si vb cam in medie 3-4 ore pe zi asa ca merita


NU conteaza reteaua!
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 11 apr 2010 19:27 de Guest

[/quotei eu am luat sall s5230 nu stiu prea multe despre el ,tu lai luat de nou .nu ar tre sa aiba si cardde memorie ca al meu nu are si e nou




Nu cardul se ia separat. Pentru k unii nu vor.
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 11 apr 2010 19:29 de Guest

am si eu un samsung star de 1 luna pana acum o saptamana erAM FOARTE INCANTATA DE EL....BATERIA E OK MA TINE CAM O SAPTAMANA SI IL BUTONEZ MEREU INSA DE VRE-O 2 ZILE A INCEPUT SA FACA FIGURI MI SE INCHIDE SINGUR CE AS PUTEA SA-I FAC?

Trebuie sa te interesezi la magazinul de unde lai luat
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 11 apr 2010 19:34 de Guest

eu inca nu am dat de cap daca are wirelles....ji as vrea sa stiu....tot am incercat sa il cuplez la internet dar nu gasesc in rest e super telul

NU are wirelles nici el nici lg cookie m-am informat!
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 16 apr 2010 06:51 de Guest



Eu l-am cumparat de la un amic care la randul lui la cumparat din Anglia akm 3 luni.Initial bateria ma tinea nici mai mult nici mai putin de 24-25 h maxx,si toate la minimum si neutilizat.akm dp ce i-am cumparat un SIM cu CIP "patrat" ma tine 7 zile bat si il fol la maxx: Radio,muzica,poze,vb,msj,absolut orice fara nici o ezitare.Care mai vr SIm cu CIP de care am eu mai am vreo 4 cartele doar cu NR care se pot activa extraoptiuni pe ele(COSMOTE).AAAAA uitasem: SUNT GRATIS,nu cer nici un ban ca sa nu va speriati.
Las id de mess poate are cineva nev: eu_shinobi_gennosuke21
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230 star


scris pe 27 apr 2010 16:51 de Guest

[aceeasi prob;lema o am si eu.ai rezolvat ceva ai aflat cum se face?poate ma inveti si pe mine.multumesc.roxi



trebue sa o faci q mana tragi in jos d chenarul acela
sus
AL3XANDRU

Newbie
1 mesaje

Re: Samsung S5230 star


scris pe 30 apr 2010 15:12 de AL3XANDRU

forum destinat celor interesati
si pe mine ma tinea bateria o zi si am fost la germanos si am schimbat simul si acum este a doua zi si abi a saczut o liniuta
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230(adi)


scris pe 4 mai 2010 17:46 de Guest

[am u samsung s5230 nu stiu daca e star,dar am o mica problema.am downloadat niste wallpapere si cand ii dau setare pe fundal ma pune sa tai si nu stiu cum .am schimbat si rezolutia la poze si nimik,la fel se intampla.daca ma puteti ajuta.multumesc




intri pe setings si dai la display and light si dai la wallpaper si alegi o imagine si dai set
sus
Guest

Guest

Re: Samsung S5230(adi)


scris pe 17 mai 2010 21:14 de Guest





intri pe setings si dai la display and light si dai la wallpaper si alegi o imagine si dai set


deci as vrea sa imi iau si eu dar chiar e o problema cu opera si cu netu??
sus
Guest

Guest

Re: salutare!


scris pe 18 mai 2010 20:00 de Guest

Tocmai i-am facut cadou sotiei un Star, dar ma enerveaza ca nu reusesc o chestie: cum puii mei setez agenda telefonica sa imi afiseze nume/numar, nu doar numele cu caractere mari?

Merci frumos.

PS: In rest telefonul e bestial pt banii pe care ii dai.
...
vrei soft pt el dak este pt sotie am hello kitty ma gasesti pe okazii la s5230 modare .salut
sus
laur88

Newbie
1 mesaje

Re: anonim


scris pe 18 mai 2010 20:07 de laur88

am si eu un telefon samsung star luat de la orange pe punctele lui tatal meu......lam decodat si am bagat cartela de cosmote a mea.....bateria cu cartela de orange tinea 5 zile.....cu muzica 21 din 24........si cu cartele de cosmote......aceiasi baterie.....acelasi telefon....ma tine bateria o zi.....ce pot face

iti schimb softu si ti tine bateria mai mult si ti modez cu icoane si intrarea in tel schimbata dak vrei
sus
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 inapoi | inainte  



    Forum telefoane mobile

Afla secretele fiecarui mobil si gaseste raspuns la problemele si intrebarile tale pe forum!

Cont iTunes
scris de Mihai144268 pe 13-03 ora 02:57

Va recomand asa ceva
scris de CostinSilviu1990 pe 22-02 ora 18:32

Digi intra peste un abonat orange
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:26

digi mobil blocat
scris de CostinSilviu1990 pe 18-01 ora 19:17

nu merge hard reset
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:56

Service Profesional
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:55

cum sti daca e fake sau nu
scris de CostinSilviu1990 pe 3-01 ora 19:53

Jtag
scris de CostinSilviu1990 pe 29-12 ora 00:00

lycamobile
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 23:42

DEBLOCARE CARD Micro SD
scris de CostinSilviu1990 pe 28-12 ora 16:00

intra in forum



Catalog telefoane mobile: Nokia / Samsung / Sony / LG / Motorola / Sagem / Apple iPhone / HTC / Blackberry / Palm

HOT stuff: Coduri secrete telefoane / Portabilitate - cum pastrezi numarul / Super oferte / Telefoane mobile noi

copyright ©2008-2017 eMobil.ro by HTD Publishing
home | despre eMobil.ro | termeni si conditii de utilizare | contact